VI Noworoczny Turniej w Karate Tradycyjnym „KARATE-DO CUP”

14 stycznia odbył się, po dłuższej przerwie związanej z C19, VI Noworoczny Turniej w Karate Tradycyjnym „KARATE-DO CUP” o Puchar Burmistrza Miasta Czerwieńsk. Do turnieju zaprosiliśmy wszystkie trenujące dzieci, młodzież i dorosłych w naszej Akademii BUDO i Rozwoju Osobowości.

Turniej został rozegrany w systemie pucharowym z repasażami w konkurencjach Kihon dla osób bez stopnia i białych pasów, KATA indywidualne i KATA drużynowe.

To był dobry moment na rozpoczęcia zmagań turniejowych w 2023r. Bardzo dobrze zaprezentowały się osoby, które nigdy nie startowały w zawodach. Wielkie Gratulacje !!!

Wisienką na „torcie” były zmagania rodziców oraz pokaz kata drużynowego z interpretacją (bunkai) naszych najstarszych zawodników – kadry ABiRO-Team.

Z wielką dumą mogliśmy wręczyć na podium łącznie 87 medali (25 złotych, 25 srebrnych i 37 brązowych). Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i wspaniały starty.

Dziękujemy Burmistrzowi Miasta i Gminy Czerwieńsk, Hali Sportowej LUBUSZANKA za możliwość przeprowadzenia turnieju oraz naszym partnerom: ZAMOW.ONLINE, Joannie Stachowiak za piękne plakaty, dyplomy i grafiki turniejowe i Łukaszowi Sobotce za gotowość w każdym momencie.

Podziękowania należą się rodzicom oraz całej ABiRO-Family za pomoc przy organizacji, przygotowaniach i przeprowadzeniu turnieju. Gorąco DZIĘKUJEMY !!!