Najważniejsze wydarzenia i osiągnięcia ABiRO w 2022 roku.

Sportowo osiągnęliśmy stabilizację powtarzając dorobek medalowy z poprzedniego roku zdobywając łącznie 418 medali.

Wzięliśmy udział w 17 turniejach karate, a w tym w 2 rangi Mistrzostwach Polski (Polskiej Unii Karate Tradycyjnego – PUKT i Polskiej Federacji Japońskiego Karate – JKA) oraz w 2 turniejach międzynarodowych: Otwarty Puchar Świata i Puchar Europy ITKF Global.

  • Mistrzostwa Polski Polskiej Unii Karate Tradycyjnego (PUKT): 27 medali.
  • Mistrzostwa Polskiej Federacji Japońskiego Karate (JKA): 8 medali.
  • Otwarty Puchar Świata: 27 medali.
  • Puchar Europy ITKF Global: 2 medale.

Zorganizowaliśmy w Zielonej Górze pierwszy Ogólnopolski Turniej Karate “Midoriyama CUP”, w którym uczestniczyli zawodnicy z 13 klubów Polskiej Unii Karate Tradycyjnego.

Po dłuższej przerwie związanej z pandemią wreszcie mogliśmy wznowić naszą działalność w przedszkolach i dla wszystkich uczestników ogólnopolskiego programu „Mały Karateka” przygotowaliśmy i przeprowadziliśmy wielkie święto dla najmłodszych „Dzień Małego Karateki”.

Wzięliśmy udział w 2 projektach: Ferie na Walizkach, Sportowe Wakacje.

Zorganizowaliśmy dwie „Półkolonie z Karate” i „Letni Obóz Sportowy KARATE CAMP”

Braliśmy udział dodatkowo w 8 wydarzeniach do których można zaliczyć: seminaria, kursy, staże techniczne czy zgrupowania karate, a dwójka naszych podopiecznych (Kacper i Jan) uzyskała promocję na pierwszy stopień mistrzowski (1 Dan) w karate tradycyjnym.

Mijający rok był bardzo pracowity, wymagający i w ciągłym ruchu.

Dziękujemy wszystkim naszym sympatykom i rodzicom za pomoc w realizacji naszych celów, nieustające wsparcie, wiarę w to, co robimy i zaangażowanie każdego dnia.

Bo łączy nas pasja, a ciągły rozwój jest najważniejszy!