W piątek, 25 kwietnia 2025 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze gościliśmy u Wicemarszałka Województwa Lubuskiego Grzegorza Potęgi.
Spotkanie było świetną okazją do zaprezentowania naszych osiągnięć sportowych na ubiegłorocznych Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym WTKF w Peru, ITKG-Global w Portugalii oraz aktualnych Mistrzostwach Polski, które odbyły się 12-13 kwietnia w Szczecinie na których nasza Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości wywalczyła łącznie 23 medale (4 złote, 6 srebrnych i 13 brązowych).
Nie zabrakło też rozmów o zainteresowaniach, pasjach czy marzeniach na przyszłość. W spotkaniu wzięła udział cześć naszej reprezentacji zawodników w składzie: Igor Kudła, Cyprian Stachowiak, Jędrzej Piwko, Wojciech Augustyniak, Adam Lepa, Lidia Piosik, Hanna Piwko, Oliwia Kużel, Kacper Kiczak.
Dziękujemy za spotkanie.

