Winter KARATE-CAMP 2024

Winter KARATE-CAMP 2024 odbył się w górach, a dokładnie w miejscowości Szklarska Poręba. Każdy dzień był bardzo aktywny i pełen wrażeń. Żeby nam nie było zimno każdy otrzymał cieplutki komin polarowy.

Jak co rano budziła nas poranna rozgrzewka. Później w zależności od programu dnia ubieraliśmy nasze karate-gi trenują i szlifując kata Jion. Nie zabrakło także treningów kondycyjnych oraz wspólnych gier zespołowych.

Nasz ośrodek mieścił się w bezpośrednio przy lesie, tak więc mogliśmy z tzw. marszu wybierać się na wycieczki i odwiedzać wspaniałe miejsca w Karkonoskim Parku Narodowym. Jeździliśmy na nartach, uczyliśmy się poruszać na nartach biegowych, piekliśmy kiełbaski na ognisku przy dobrej muzyce poprzedzając to nocnym spacerem z pochodniami. Dzięki uprzejmości innego klubu uczyliśmy się profesjonalnie grać w badmintona, a w ostatnią noc przy popcornie mieliśmy sens filmowy. Na zakończenie wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Czas bardzo szybko minął i już nie możemy się doczekać kolejnego zimowiska. Wrócimy tutaj za rok… Już dziś zarezerwujcie i zapiszcie sobie datę: 18-24 stycznia 2025r.