Wakacje

W dniach 27 lipca – 1 sierpnia ABiRO-Team i ABiRO-Family spędzało aktywne „Wakacje z Karate” w najlepszym miejscu na świecie do trenowania karate w Europejskim Centrum Budo – DOJO Stara Wieś. W tym roku wyjazd ten był mocno wyczekiwany, ponieważ pandemia koronawirusa wszystkich nas potraktował tak samo. Tematem technicznym była forma „Enbu”, która została specjalnie ułożona podczas obozu, dopracowana w szczegółach a w ostatni dzień zaprezentowana rodzicom. Zajęcia karate odbywały się od 2 do 4 razy dziennie. Był to mocno przepracowany czas pod względem przygotowania motorycznego i technicznego do nadchodzących zawodów.

Nie zabrakło także innych form spędzania wolnego czasu. Nasi karatecy mogli spróbować jazdy bryczką i konno na lonży, sporządzić swoje pierwsze sushi w życiu, sprawdzić jak należy myć dokładnie ręce i gdzie zostają bakterie, uwolnić swoje wodze fantazji w grach i zabawach planszowych oraz poczcie obozowej. Oczywiście była też dyskoteka i ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i niezapomniane wrażenie. Do zobaczenia za rok i już dziś możemy powiedzieć, że na pewno w szerszym gronie…

Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości.