Traditional Karate Games 2020 – Podsumowanie

Traditional Karate Games 2020 to więcej niż tylko rywalizacja sportowa.

Traditional Karate Games 2020 to więcej niż tylko rywalizacja sportowa. Formuła rozgrywek to 3 turnieje w 3 różnych miastach. To zmagania zawodników w konkurencjach indywidualnych i drużynowych. To rywalizacja karate w KATA i KUMITE.

Dla uczestników to wspaniała przygoda i często przyjaźnie na całe życie. Dla klubów to sprawdzian umiejętności swoich podopiecznych i szybka weryfikacja poziomu wyszkolenia, a poza tym MEGA przygotowanie do Pucharu Polski Dzieci.

TKGames to miejsce, gdzie całe rodziny mogą startować i wspólnie przeżywać swoje zwycięstwa i porażki. To nas wszystkich buduje i wzmacnia nasze więzi. Zawsze jest coś do poprawienia, ale najważniejsze żeby próbować i nigdy się nie poddawać…

Klasyfikacja generalna po 3 turniejach to dla ABiRO Team: 31 złotych medali, 12 srebrnych i 16 brązowych. Dodatkowo przywozimy 13 pucharów i na 22 startujących klubów zajmujemy 4 miejsce. Karolina i Adam zdobywają maksymalną ilość punktów w swoich grupach wiekowych.

Takiego wyniku nikt nie zakładał, a jeżeli tak się stało to oznacza tylko jedno… to była bardzo dobra decyzja i został wybrany właściwy kierunek naszego rozwoju.

Bo najważniejszy jest Człowiek !!!