Dzień Małego Karateki – Zielona Góra 2022r.

Po pandemicznej przerwie mogliśmy ponownie realizować program „Mały Karateka” w placówkach przedszkolnych dla dzieci w wieku 4-6 lat. Podsumowaniem programu w każdym roku działania jest „Dzień Małego Karateki” – wielkie święto dla wszystkich dzieci, trenujących w przedszkolach pod okiem Sensei Dariusza Hejduka.
 
4 czerwca na „Hali do Koszykówki” – Amelii 19, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zielona Góra gościł najmłodszych karateków, którzy chwalili się i rywalizowali między sobą prezentując techniki karate.
Urząd Miasta Zielona Góra współfinansował Dzień Małego Karateki.
Reportaż fotograficzny przygotowała Lubuska Akademia Fotografii wg Dariusza Biczyńskiego. Dziękujemy bardzo za zaangażowanie. Całość zdjęć dostępna pod linkiem.
 
Po zakończeniu Dnia Małego Karateki odbyły się dla odważnych, egzaminy na biały pas (9kyu) w karate tradycyjnym. Każdy zdający otrzymał biały pas i certyfikat nadania stopnia uczniowskiego – Polska Unia Karate Tradycyjnego.
Dziękujemy wszystkim za przybycie to był dla nas zaszczyt.
 
Serdeczne podziękowania dla ABiRO-Team za pomoc przy organizacji i trzymanie ręki na pulsie podczas imprezy.
 

Program „Mały Karateka” realizujemy od 2012 roku w Zielonej Górze i województwie lubuskim. To dzięki takim chwilą jak w „Dniu Małego Karateki” warto było rozpocząć zajęcia i nie przerwanie dążyć do przekazywania wiedzy i najważniejszych wzorców. Głęboko wierzymy, że w przyszłości będziemy dumni z każdego „Małego Karateki” – ABiRO-Team.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaufanie. Bo najważniejszy jest Człowiek !!!