Osiągnięcia (ABiRO) Akademii BUDO i Rozwoju Osobowości w 2022r.


25 złotych
25 srebrnych
37 brązowych

VI Noworoczny Turniej w Karate Tradycyjnym “KARATE-DO CUP” o Puchar Burmistrza Miasta Czerwieńsk – 2023

  • I miejsce KIHON indywidualne – (ur. 2010 – 2014) – bez stopnia – 9 kyu – dziewczynki – Antonina Tarbaj
  • I miejsce KIHON indywidualne – (ur. 2013 – 2015) – bez stopnia – 9 kyu – chłopcy – Filip Włazałek
  • I miejsce KIHON indywidualne – (ur. 2015 – 2016) – bez stopnia – 9 kyu – dziewczynki – Aleksandra Kluj
  • I miejsce KIHON indywidualne – (ur. 2016 – 2018) – bez stopnia – 9 kyu – chłopcy – Mikołaj Matecki
  • II miejsce KIHON indywidualne – (ur. 2010 – 2014) – bez stopnia – 9 kyu – dziewczynki – Barbara Nowotnik
  • II miejsce KIHON indywidualne – (ur. 2013 – 2015) – bez stopnia – 9 kyu – chłopcy – Mikołaj Szklarski
  • II miejsce KIHON indywidualne – (ur. 2015 – 2016) – bez stopnia – 9 kyu – dziewczynki – Kaja Majer
  • II miejsce KIHON indywidualne – (ur. 2016 – 2018) – bez stopnia – 9 kyu – chłopcy – Wiktor Borucki
  • III miejsce KIHON indywidualne – (ur. 2010 – 2014) – bez stopnia – 9 kyu – dziewczynki – Alicja Ekonomiuk
  • III miejsce KIHON indywidualne – (ur. 2010 – 2014) – bez stopnia – 9 kyu – dziewczynki – Gabriela Dębczak
  • III miejsce KIHON indywidualne – (ur. 2013 – 2015) – bez stopnia – 9 kyu – chłopcy – Adam Ekonomiuk
  • III miejsce KIHON indywidualne – (ur. 2013 – 2015) – bez stopnia – 9 kyu – chłopcy – Tobiasz Serweta
  • III miejsce KIHON indywidualne – (ur. 2015 – 2016) – bez stopnia – 9 kyu – dziewczynki – Wiktoria Cierzniak
  • III miejsce KIHON indywidualne – (ur. 2015 – 2016) – bez stopnia – 9 kyu – dziewczynki – Laura Jankowska
  • III miejsce KIHON indywidualne – (ur. 2015 – 2016) – bez stopnia – 9 kyu – dziewczynki – Hanna Sznabel
  • III miejsce KIHON indywidualne – (ur. 2016 – 2018) – bez stopnia – 9 kyu – chłopcy – Piotr Gról
  • III miejsce KIHON indywidualne – (ur. 2016 – 2018) – bez stopnia – 9 kyu – chłopcy – Herbert Sozański
  • I miejsce KATA indywidualne – (ur. 2009 – 2010) – 8 kyu – chłopcy – Artem Pylypenko
  • I miejsce KATA indywidualne – (ur. 2011 – 2014) – 5-4 kyu – chłopcy – Kacper Gałecki
  • I miejsce KATA indywidualne – (ur. 2012) – 7 kyu – chłopcy – Juliusz Łagiewski
  • I miejsce KATA indywidualne – (ur. 2014 – 2015) – 7 kyu – chłopcy – Mikołaj Pastuszek
  • I miejsce KATA indywidualne – (ur. 2014 – 2015) – 8 kyu – dziewczynki – Oliwia Kasprzyk
  • I miejsce KATA indywidualne – (ur. 2015) – 8 kyu – chłopcy – Marek Sawala
  • I miejsce KATA indywidualne KADRA – (ur. 2003 – 2008) – 2 kyu – dan – mężczyźni – Kacper Kiczak
  • I miejsce KATA indywidualne KADRA – (ur. 2007 – 2013) – 6-4 kyu – dziewczęta – Lidia Piosik
  • I miejsce KATA indywidualne KADRA – (ur. 2010 – 2011) – 5-4 kyu – chłopcy – Adam Sobotka
  • I miejsce KATA indywidualne KADRA – (ur. 2011 – 2013) – 6 kyu – dziewczynki – Karolina Kiczak
  • I miejsce KATA indywidualne KADRA – (ur. 2012) – 5-4 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak
  • I miejsce KATA indywidualne KADRA – (ur. 2013 – 2014) – 6 kyu – chłopcy – Igor Kudła
  • I miejsce KATA indywidualne KADRA – (ur. 2013 – 2014) – 7 kyu – dziewczynki – Oliwia Kużel
  • I miejsce KATA indywidualne KADRA – (ur. 2013 – 2016) – 8-7 kyu – chłopcy – Franciszek Kaszubski
  • I miejsce KATA indywidualne RODZIC –9-7 kyu – Paweł Sozański
  • II miejsce KATA indywidualne – (ur. 2009 – 2010) – 8 kyu – chłopcy – Aleksander Asuni
  • II miejsce KATA indywidualne – (ur. 2011 – 2014) – 5-4 kyu – chłopcy – Bartosz Klekiel
  • II miejsce KATA indywidualne – (ur. 2012) – 7 kyu – chłopcy – Michał Marczak
  • II miejsce KATA indywidualne – (ur. 2014 – 2015) – 7 kyu – chłopcy – Wojciech Drożan
  • II miejsce KATA indywidualne – (ur. 2014 – 2015) – 8 kyu – dziewczynki – Danuta Giżyńska
  • II miejsce KATA indywidualne – (ur. 2015) – 8 kyu – chłopcy – Wojciech Augustyniak
  • II miejsce KATA indywidualne KADRA – (ur. 2003 – 2008) – 2 kyu – dan – mężczyźni – Jan Tański
  • II miejsce KATA indywidualne KADRA – (ur. 2007 – 2013) – 6-4 kyu – dziewczęta – Maja Wołejko
  • II miejsce KATA indywidualne KADRA – (ur. 2010 – 2011) – 5-4 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański
  • II miejsce KATA indywidualne KADRA – (ur. 2011 – 2013) – 6 kyu – dziewczynki – Marta Wojcieszak
  • II miejsce KATA indywidualne KADRA – (ur. 2012) – 5-4 kyu – chłopcy – Jędrzej Piwko
  • II miejsce KATA indywidualne KADRA – (ur. 2013 – 2014) – 6 kyu – chłopcy – Kacper Jarzyński
  • II miejsce KATA indywidualne KADRA – (ur. 2013 – 2014) – 7 kyu – dziewczynki – Valeriia Babych
  • II miejsce KATA indywidualne KADRA – (ur. 2013 – 2016) – 8-7 kyu – chłopcy – Maurycy Łosowski
  • II miejsce KATA indywidualne RODZIC –9-7 kyu – Ewa Sozańskia
  • III miejsce KATA indywidualne – (ur. 2009 – 2010) – 8 kyu – chłopcy – Kajetan Kociołkowski
  • III miejsce KATA indywidualne – (ur. 2011 – 2014) – 5-4 kyu – chłopcy – Bartosz Bąk
  • III miejsce KATA indywidualne – (ur. 2012) – 7 kyu – chłopcy – Jan Irzykowski
  • III miejsce KATA indywidualne – (ur. 2012) – 7 kyu – chłopcy – Marcin Rozpara
  • III miejsce KATA indywidualne – (ur. 2014 – 2015) – 7 kyu – chłopcy – Tymon Solich
  • III miejsce KATA indywidualne – (ur. 2014 – 2015) – 7 kyu – chłopcy – Jan Myszkowski
  • III miejsce KATA indywidualne – (ur. 2014 – 2015) – 7 kyu – chłopcy – Marcel Wasyńczuk
  • III miejsce KATA indywidualne – (ur. 2014 – 2015) – 8 kyu – dziewczynki – Nadia Stanisławska
  • III miejsce KATA indywidualne – (ur. 2015) – 8 kyu – chłopcy – Hubert Mielczarek
  • III miejsce KATA indywidualne – (ur. 2015) – 8 kyu – chłopcy – Krzysztof Ratowicz
  • III miejsce KATA indywidualne KADRA – (ur. 2003 – 2008) – 2 kyu – dan – mężczyźni – Filip Kielan
  • III miejsce KATA indywidualne KADRA – (ur. 2007 – 2013) – 6-4 kyu – dziewczęta – Wiktoria Lewandowska
  • III miejsce KATA indywidualne KADRA – (ur. 2010 – 2011) – 5-4 kyu – chłopcy – Wojciech Łukaszewski
  • III miejsce KATA indywidualne KADRA – (ur. 2011 – 2013) – 6 kyu – dziewczynki – Antonina Kostyra
  • III miejsce KATA indywidualne KADRA – (ur. 2011 – 2013) – 6 kyu – dziewczynki – Hanna Piwko
  • III miejsce KATA indywidualne KADRA – (ur. 2013 – 2014) – 7 kyu – dziewczynki – Ismena Łosowska
  • III miejsce KATA indywidualne KADRA – (ur. 2013 – 2014) – 7 kyu – dziewczynki – Aleksandra Chmura
  • III miejsce KATA indywidualne KADRA – (ur. 2013 – 2016) – 8-7 kyu – chłopcy – Adam Matecki
  • III miejsce KATA indywidualne KADRA – (ur. 2013 – 2016) – 8-7 kyu – chłopcy – Florian Sozański
  • III miejsce KATA indywidualne RODZIC –9-7 kyu – Grzegorz Pastuszek
  • III miejsce KATA indywidualne RODZIC –9-7 kyu – Olimpia Łosowska
  • I miejsce KATA drużynowe KADRA – 7-5 kyu – dziewczęta – Valeriia Babych, Aleksandra Chmura, Ismena Łosowska
  • II miejsce KATA drużynowe KADRA – 7-5 kyu – dziewczęta – Karolina Kiczak, Hanna Piwko, Marta Wojcieszak
  • III miejsce KATA drużynowe KADRA – 7-5 kyu – dziewczęta – Lidia Piosik, Antonina Kostyra, Oliwia Kużel
  • I miejsce KATA drużynowe KADRA – 8-4 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak, Kryspin Sozański, Wojciech Łukaszewski
  • II miejsce KATA drużynowe KADRA – 8-4 kyu – chłopcy – Igor Kudła, Kacper Jarzyński, Franciszek Kaszubski
  • III miejsce KATA drużynowe KADRA – 8-4 kyu – chłopcy – Adam Sobotka, Jędrzej Piwko, Kacper Gałecki