Osiągnięcia (ABiRO) Akademii BUDO i Rozwoju Osobowości w 2022r.


112 złotych
94 srebrnych
101 brązowych

Perły Lubelszczyzny 2022 (Kazimierz Dolny / Zamość) – klasyfikacja generalna po II turniejach

  • Puchar – 1 miejsce Grupa C 6 kyu – ADAM SOBOTKA
  • Puchar – 1 miejsce Grupa C 5-4 kyu – CYPRIAN STACHOWIAK

 Perły Lubelszczyzny II turniej – Zamość 2022

  • I miejsce Kata Mężczyźni Grupa C 5-4 kyu – CYPRIAN STACHOWIAK
  • I miejsce Kata Mężczyźni Grupa C 6 kyu – ADAM SOBOTKA
  • I miejsce Kumite Mężczyźni Grupa C 5-4 kyu – CYPRIAN STACHOWIAK
  • I miejsce Kumite Mężczyźni Grupa C 6 kyu – ADAM SOBOTKA
  • II miejsce Kata Mężczyźni Grupa A 9-8 kyu – MAURYCY ŁOSOWSKI
  • II miejsce Kata Mężczyźni Grupa C 5-4 kyu – WOJCIECH ŁUKASZEWSKI
  • II miejsce Kumite Mężczyźni Grupa C 5-4 kyu – WOJCIECH ŁUKASZEWSKI
  • III miejsce Kumite Mężczyźni Grupa A 9-8 kyu – MAURYCY ŁOSOWSKI

 Perły Lubelszczyzny I turniej – Kazimierz Dolny 2022

  • I miejsce Kata Mężczyźni Grupa C 5-4 kyu – CYPRIAN STACHOWIAK
  • I miejsce Kata Mężczyźni Grupa C 6 kyu – ADAM SOBOTKA
  • I miejsce Kumite Mężczyźni Grupa C 5-4 kyu – WOJCIECH ŁUKASZEWSKI
  • I miejsce Kumite Mężczyźni Grupa C 6 kyu – ADAM SOBOTKA
  • II miejsce Kata Mężczyźni Grupa A 9-8 kyu – MAURYCY ŁOSOWSKI
  • II miejsce Kata Mężczyźni Grupa C 5-4 kyu – WOJCIECH ŁUKASZEWSKI
  • II miejsce Kumite Kobiety Grupa B 7 kyu – ISMENA ŁOSOWSKA
  • II miejsce Kumite Mężczyźni Grupa C 5-4 kyu – CYPRIAN STACHOWIAK
  • III miejsce Kata Kobiety Grupa B 7 kyu – ISMENA ŁOSOWSKA
  • III miejsce Kumite Mężczyźni Grupa A 9-8 kyu – MAURYCY ŁOSOWSKI

MISTRZOSTWA POLSKI POLSKIEJ UNII KARATE TRADYCYJNEGO – Lublin 2022

  • I miejsce Kata Kobiety Grupa B 7 kyu – OLIWIA KUŻEL
  • I miejsce Kata Mężczyźni Grupa B 6 kyu – IGOR KUDŁA
  • I miejsce Kata Mężczyźni Grupa D 6 kyu – ADAM LEPA
  • I miejsce Kumite Kobiety Grupa B 7 kyu – ANTONINA KOSTYRA
  • I miejsce Kumite Mężczyźni Grupa B 7 kyu – KACPER JARZYŃSKI
  • I miejsce Kumite Mężczyźni Grupa D 6 kyu – ADAM LEPA
  • II miejsce Kata Kobiety Grupa B 7 kyu – ISMENA ŁOSOWSKA
  • II miejsce Kata Kobiety Grupa C 7 kyu – MARTA WOJCIESZAK
  • II miejsce Kata Mężczyźni Grupa B 7 kyu – KACPER JARZYŃSKI
  • II miejsce Kumite Kobiety Grupa B 6 kyu – LIDIA PIOSIK
  • II miejsce Kumite Kobiety Grupa B 7 kyu – OLIWIA KUŻEL
  • II miejsce Kumite Kobiety Grupa C 7 kyu – HANNA PIWKO
  • III miejsce Kata Kobiety Grupa B 6 kyu – LIDIA PIOSIK
  • III miejsce Kata Kobiety Grupa B 7 kyu – ANTONINA KOSTYRA
  • III miejsce Kata Mężczyźni Grupa B 7 kyu – FRANCISZEK KASZUBSKI
  • III miejsce Kata Mężczyźni Grupa C 5 kyu – KRYSPIN SOZAŃSKI
  • III miejsce Kumite Kobiety Grupa B 7 kyu – ISMENA ŁOSOWSKA
  • III miejsce Kumite Kobiety Grupa C 7 kyu – KAROLINA KICZAK
  • III miejsce Kumite Mężczyźni Grupa A 9-8 kyu – MAURYCY ŁOSOWSKI
  • III miejsce Kumite Mężczyźni Grupa B 6 kyu – IGOR KUDŁA
  • III miejsce Kumite Mężczyźni Grupa B 7 kyu – FRANCISZEK KASZUBSKI
  • III miejsce Kumite Mężczyźni Grupa C 6 kyu – JĘDRZEJ PIWKO
  • I miejsce Kata Drużynowe Mieszane Grupa C i D, 9 – 7 kyu –KAROLINA KICZAK, HANNA PIWKO, MARTA WOJCIESZAK
  • II miejsce Kata Drużynowe Mężczyźni Grupa C, Grupa D 6 – 4 kyu – ADAM LEPA, ADAM SOBOTKA, JĘDRZEJ PIWKO
  • III miejsce Kata Drużynowe Mieszane Grupa A i B 6 – 1 kyu – LIDIA PIOSIK, IGOR KUDŁA, KACPER JARZYŃSKI
  • II miejsce ENBU Kobiety i Mężczyźni (MIX) Grupa A i B 6-1 kyu – LIDIA PIOSIK, IGOR KUDŁA
  • II miejsce ENBU Kobiety i Mężczyźni Grupa C i D 9-7 kyu – HANNA PIWKO, FRANCISZEK KASZUBSKI

Mistrzostwa Polskiej Federacji Japońskiego Karate (Japan Karate Association) – Krosno Odrzańskie 2022

  • I miejsce KATA chłopców (8 lat)  – Kacper Jarzyński
  • I miejsce KUMITE chłopców (8 lat)  – Kacper Jarzyński
  • I miejsce KATA chłopców (10 lat)  – Adam Sobotka
  • III miejsce KUMITE chłopców (10 lat)  – Adam Sobotka
  • II miejsce KATA dziewczynki (7 lat i młodsze)  – Ismena Łosowska
  • III miejsce KATA chłopców (9 lat)  – Igor Kudła
  • III miejsce KUMITE chłopców (9 lat)  – Jędrzej Piwko
  • I miejsce KATA drużynowe chłopcy (do 11 lat)  – Adam Lepa, Adam Sobotka, Jędrzej Piwko

OPEN TRADITIONAL KARATE-DO WORLD CUP – Wrocław – 2022

  • I miejsce Kata Kobiety Grupa B 6 kyu – LIDIA PIOSIK
  • I miejsce Kata Kobiety Grupa C 7 kyu – KAROLINA KICZAK
  • I miejsce Kata Mężczyźni Grupa C 6 kyu – ADAM SOBOTKA
  • I miejsce Kumite Kobiety Grupa B 6 kyu – LIDIA PIOSIK
  • I miejsce Kumite Kobiety Grupa C 7 kyu – HANNA PIWKO
  • I miejsce Kumite Mężczyźni Grupa B 6 kyu – IGOR KUDŁA
  • I miejsce Kumite Mężczyźni Grupa C 6 kyu – ADAM SOBOTKA
  • II miejsce Kata Mężczyźni Grupa D 6 kyu – ADAM LEPA
  • II miejsce Kumite Kobiety Grupa B 7 kyu – OLIWIA KUŻEL
  • II miejsce Kumite Kobiety Grupa C 7 kyu – KAROLINA KICZAK
  • III miejsce Kata Kobiety Grupa B 7 kyu – ANTONINA KOSTYRA
  • III miejsce Kata Kobiety Grupa B 7 kyu – ISMENA ŁOSOWSKA
  • III miejsce Kata Mężczyźni Grupa B 6 kyu – IGOR KUDŁA
  • III miejsce Kata Mężczyźni Grupa B 7 kyu – FLORIAN SOZAŃSKI
  • III miejsce Kata Mężczyźni Grupa B 7 kyu – FRANCISZEK KASZUBSKI
  • III miejsce Kata Mężczyźni Grupa C 5 kyu – KRYSPIN SOZAŃSKI
  • III miejsce Kumite Kobiety Grupa B 7 kyu – ANTONINA KOSTYRA
  • III miejsce Kumite Kobiety Grupa B 7 kyu – OLIWIA KUŻEL
  • III miejsce Kumite Mężczyźni Grupa D 6 kyu – ADAM LEPA
  • I miejsce Kata Drużynowe Mężczyźni Grupa C, Grupa D 6 – 4 kyu – CYPRIAN STACHOWIAK, KRYSPIN SOZAŃSKI, WOJCIECH ŁUKASZEWSKI
  • II miejsce ENBU Kobiety i Mężczyźni (MIX) Grupa A i B 6-1 kyu – LIDIA PIOSIK, IGOR KUDŁA
  • II miejsce Kata Drużynowe Mieszane Grupa A i B 6 – 1 kyu – LIDIA PIOSIK, IGOR KUDŁA, KACPER JARZYŃSKI
  • II miejsce Kata Drużynowe Mieszane Grupa C i D, 9 – 7 kyu – ANTONINA KOSTYRA, KAROLINA KICZAK, HANNA PIWKO
  • III miejsce Kata Drużynowe Mieszane Grupa A i B 9 – 7 kyu – OLIWIA KUŻEL, ISMENA ŁOSOWSKA, FRANCISZEK KASZUBSKI
  • III miejsce Kata Drużynowe Mężczyźni Junior Młodszy, Junior 3 – DAN – KACPER KICZAK, MAREK BRANDYK, FILIP KIELAN
  • III miejsce ENBU Kobiety i Mężczyźni Grupa C i D 9-7 kyu – HANNA PIWKO, FRANCISZEK KASZUBSKI
  • III miejsce ENBU Mężczyźni Grupa C i D 6-4 kyu – KRYSPIN SOZAŃSKI, WOJCIECH ŁUKASZEWSKI

POMERANIA Szczecin CUP – 2022

  • I miejsce Kata Kobiety Grupa B 8 kyu – 7 kyu – Antonina Kostyra
  • I miejsce Kata Kobiety Grupa B, Grupa C 6 kyu – Lidia Piosik
  • I miejsce Kata Kobiety Grupa C 7 kyu, Grupa D 7 kyu, Junior mł. 8-7 kyu – Hanna Piwko
  • I miejsce Kata Mężczyźni Grupa B 7 kyu – Franciszek Kaszubski
  • I miejsce Kata Mężczyźni Grupa C 5 kyu – 4 kyu – Kryspin Sozański
  • I miejsce Kata Mężczyźni Grupa C 6 kyu – Adam Sobotka
  • I miejsce Kata Mężczyźni Grupa D 6 kyu – Adam Lepa
  • I miejsce Kumite Kobiety Grupa B 8 kyu – 7 kyu – Antonina Kostyra
  • I miejsce Kumite Kobiety Grupa B, Grupa C 6 kyu – Lidia Piosik
  • I miejsce Kumite Kobiety Grupa C 7 kyu, Grupa D 7 kyu – Hanna Piwko
  • I miejsce Kumite Mężczyźni Grupa B 7 kyu – Kacper Jarzyński
  • I miejsce Kumite Mężczyźni Grupa C 5 kyu – 4 kyu – Kryspin Sozański
  • I miejsce Kumite Mężczyźni Grupa C 6 kyu – Adam Sobotka
  • I miejsce Kumite Mężczyźni Grupa D 6 kyu – Adam Lepa
  • II miejsce Kata Kobiety Grupa B 8 kyu – 7 kyu – Ismena Łosowska
  • II miejsce Kata Mężczyźni Grupa B 7 kyu – Kacper Jarzyński
  • II miejsce Kata Mężczyźni Grupa C 5 kyu – 4 kyu – Wojciech Łukaszewski
  • II miejsce Kata Mężczyźni Młodzieżowiec 3 kyu – Dan – Jan Tański
  • II miejsce Kumite Kobiety Grupa B 8 kyu – 7 kyu – Ismena Łosowska
  • II miejsce Kumite Kobiety Junior młodszy, Junior 6 kyu – 4 kyu – Wiktoria Lewandowska
  • II miejsce Kumite Mężczyźni Grupa B 7 kyu – Franciszek Kaszubski
  • II miejsce Kumite Mężczyźni Grupa C 5 kyu – 4 kyu – Wojciech Łukaszewski
  • II miejsce Kumite Mężczyźni Grupa C 6 kyu – Jędrzej Piwko
  • II miejsce Kumite Mężczyźni Junior młodszy 3 kyu – Dan – Filip Kielan
  • III miejsce Kata Kobiety Grupa C 7 kyu, Grupa D 7 kyu, Junior mł. 8-7 kyu – Marta Wojcieszak
  • III miejsce Kata Kobiety Grupa D 3 kyu – 1 kyu – Helena Gruszka
  • III miejsce Kata Kobiety Junior młodszy, Junior 6 kyu – 4 kyu – Wiktoria Lewandowska
  • III miejsce Kata Mężczyźni Grupa B 7 kyu – Florian Sozański
  • III miejsce Kata Mężczyźni Grupa C 5 kyu – 4 kyu – Cyprian Stachowiak
  • III miejsce Kumite Mężczyźni Grupa C 5 kyu – 4 kyu – Cyprian Stachowiak
  • III miejsce Kumite Mężczyźni Młodzieżowiec 3 kyu – Dan – Jan Tański

Ogólnopolski Turniej Karate “Midoriyama CUP” – Zielona Góra – 2022

  • I miejsce Kata Mężczyzni Grupa D 6 kyu – ADAM LEPA
  • I miejsce Kumite Mężczyzni Grupa D 6 kyu – ADAM LEPA
  • I miejsce Kata Mężczyzni Grupa C 6 kyu – ADAM SOBOTKA
  • I miejsce Kumite Mężczyzni Grupa C 6 kyu – ADAM SOBOTKA
  • I miejsce Kumite Kobiety Grupa B 7 kyu – ANTONINA KOSTYRA
  • I miejsce Kumite Mężczyzni Grupa B 6 kyu – IGOR KUDŁA
  • I miejsce Kata Mężczyzni Junior Młodszy 3 – DAN – KACPER KICZAK
  • I miejsce Kata Kobiety Grupa C 7 kyu – KAROLINA KICZAK
  • I miejsce Kumite Kobiety Grupa C 7 kyu – KAROLINA KICZAK
  • I miejsce Kata Mężczyzni Grupa C 5 kyu – KRYSPIN SOZAŃSKI
  • I miejsce Kumite Mężczyzni Grupa C 5 kyu – KRYSPIN SOZAŃSKI
  • I miejsce Kata Kobiety Grupa B 6 kyu – LIDIA PIOSIK
  • I miejsce Kumite Kobiety Grupa B 6 kyu – LIDIA PIOSIK
  • I miejsce Kata Kobiety Grupa B 7 kyu – OLIWIA KUŻEL
  • I miejsce Kihon Mężczyzni Grupa A Bez stopnia, 9 kyu – VADYM HRABOVETSKYI
  • I miejsce Kata Kobiety Junior Młodszy, Junior 6 kyu – WIKTORIA LEWANDOWSKA
  • II miejsce Kata Mężczyzni Grupa B 6 kyu – BARTOSZ KLEKIEL
  • II miejsce Kata Mężczyzni Grupa C 5 kyu – CYPRIAN STACHOWIAK
  • II miejsce Kata Kobiety Grupa B 7 kyu – ISMENA ŁOSOWSKA
  • II miejsce Kata Mężczyzni Grupa C 6 kyu – JĘDRZEJ PIWKO
  • II miejsce Kumite Mężczyzni Grupa C 6 kyu – JĘDRZEJ PIWKO
  • II miejsce Kumite Mężczyzni Grupa C 9 – 8 kyu – JULIUSZ ŁAGIEWSKI
  • II miejsce Kata Mężczyzni Grupa B 7 kyu – KACPER JARZYŃSKI
  • II miejsce Kumite Mężczyzni Grupa B 7 kyu – KACPER JARZYŃSKI
  • II miejsce Kata Mężczyzni Junior Młodszy, Junior 6 kyu – MAKSIM MASLENNIKOW
  • II miejsce Kumite Mężczyzni Junior Młodszy, Junior 6 kyu – MAKSIM MASLENNIKOW
  • II miejsce Kata Mężczyzni Grupa C 9 – 8 kyu – MICHAŁ MARCZAK
  • II miejsce Kihon Mężczyzni Grupa A Bez stopnia, 9 kyu – MIKOŁAJ MATECKI
  • II miejsce Kumite Kobiety Grupa B 7 kyu – OLIWIA KUŻEL
  • II miejsce Kumite Kobiety Junior Młodszy, Junior 6 kyu – WIKTORIA LEWANDOWSKA
  • II miejsce Kumite Mężczyzni Grupa C 5 kyu – WOJCIECH ŁUKASZEWSKI
  • III miejsce Kihon Mężczyzni Grupa B Bez stopnia, 9 kyu – ADAM MATECKI
  • III miejsce Kata Kobiety Grupa B 7 kyu – ANTONINA KOSTYRA
  • III miejsce Kumite Mężczyzni Grupa B 6 kyu – BARTOSZ KLEKIEL
  • III miejsce Kumite Mężczyzni Grupa C 5 kyu – CYPRIAN STACHOWIAK
  • III miejsce Kata Mężczyzni Grupa B 7 kyu – FLORIAN SOZAŃSKI
  • III miejsce Kata Mężczyzni Grupa B 7 kyu – FRANCISZEK KASZUBSKI
  • III miejsce Kumite Mężczyzni Grupa B 7 kyu – FRANCISZEK KASZUBSKI
  • III miejsce Kumite Kobiety Grupa C 7 kyu – HANNA PIWKO
  • III miejsce Kihon Mężczyzni Grupa A Bez stopnia, 9 kyu – HERBERT SOZAŃSKI
  • III miejsce Kata Mężczyzni Grupa B 6 kyu – IGOR KUDŁA
  • III miejsce Kumite Kobiety Grupa B 7 kyu – ISMENA ŁOSOWSKA
  • III miejsce Kata Mężczyzni Grupa C 9 – 8 kyu – JULIUSZ ŁAGIEWSKI
  • III miejsce Kumite Mężczyzni Grupa C 6 kyu – KACPER GAŁECKI
  • III miejsce Kata Kobiety Grupa C 7 kyu – MARTA WOJCIESZAK
  • III miejsce Kumite Mężczyzni Grupa C 9 – 8 kyu – MICHAŁ MARCZAK
  • III miejsce Kata Mężczyzni Grupa A 9 – 8 kyu – TYMOTEUSZ BRONOWSKI
  • III miejsce Kata Mężczyzni Grupa C 5 kyu – WOJCIECH ŁUKASZEWSKI
  • I miejsce Kata Drużynowe Mężczyzni Grupa C, Grupa D 6 – 4 kyu – CYPRIAN STACHOWIAK, KRYSPIN SOZAŃSKI, WOJCIECH ŁUKASZEWSKI
  • II miejsce Kata Drużynowe Mężczyzni Grupa C, Grupa D 6 – 4 kyu – ADAM LEPA, ADAM SOBOTKA, JĘDRZEJ PIWKO
  • II miejsce Kata Drużynowe Mieszane Grupa A, Grupa B 9 – 7 kyu – ANTONINA KOSTYRA, OLIWIA KUŻEL, ISMENA ŁOSOWSKA
  • II miejsce Kata Drużynowe Mężczyzni Junior Młodszy, Junior 3 – DAN – KACPER KICZAK, MAREK BRANDYK, FILIP KIELAN
  • II miejsce Kata Drużynowe Mieszane Grupa C, Grupa D, Grupa A, Grupa B 9 – 1 kyu – LIDIA PIOSIK, IGOR KUDŁA, KACPER JARZYŃSKI
  • III miejsce Kata Drużynowe Mieszane Grupa C, Grupa D, Grupa A, Grupa B 9 – 1 kyu – MARTA WOJCIESZAK, KAROLINA KICZAK, HANNA PIWKO

Traditional Karate Games – round #2 FINAŁ – Grodzisk Mazowiecki – 2022

  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2009-2010) – 6 kyu – chłopcy – Adam Lepa
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 6 kyu – chłopcy – Adam Sobotka
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2013 i później) – 7 kyu – dziewczęta – Oliwia Kużel
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2009-2010) – 6 kyu – chłopcy – Adam Lepa
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2009-2012) – 7 kyu – dziewczynki – Hanna Piwko
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 6 kyu – chłopcy – Adam Sobotka
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2013 i później) – 7 kyu – chłopcy – Kacper Jarzyński
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2009-2012) – 7 kyu – dziewczynki – Karolina Kiczak
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2014) – 5-4 kyu – chłopcy – Wojciech Łukaszewski
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2013 i później) – 7 kyu – chłopcy – Kacper Jarzyński
  • II miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 6 kyu – chłopcy – Jędrzej Piwko
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2013 i później) – 7 kyu – dziewczęta – Ismena Łosowska
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2013-2014) – 6 kyu – chłopcy – Igor Kudła
  • III miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2009-2012) – 7 kyu – dziewczynki – Karolina Kiczak
  • III miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2015 i później) – 9-8 kyu – chłopcy – Maurycy Łosowski

XI Ogólnopolski Turniej Karate Tradycyjnego o Puchar Miasta Stanisława Staszica – Piła 2022

  • I miejsce Kata Chłopców Dzieci B (9-8 lat) 6-4 kyu IGOR KUDŁA
  • I miejsce Kata Chłopców Dzieci B (9-8 lat) 7 kyu KACPER JARZYŃSKI
  • I miejsce Kata Chłopców Dzieci C (11-10 lat) 6 kyu ADAM SOBOTKA
  • I miejsce Kata Dziewcząt Dzieci D (13-12 lat) 3 kyu – dan HELENA GRUSZKA
  • I miejsce Kata Dziewczynek Dzieci B (9-8 lat) 7 kyu ANTONINA KOSTYRA
  • I miejsce Kata Dziewczynek Dzieci B i C (11-8 lat) 6-4 kyu LIDIA PIOSIK
  • I miejsce Kumite Chłopców Dzieci B (9-8 lat) 6-4 kyu IGOR KUDŁA
  • I miejsce Kumite Chłopców Dzieci B (9-8 lat) 9-7 kyu KACPER JARZYŃSKI
  • I miejsce Kumite Chłopców Dzieci C (11-10 lat) 6-4 kyu WOJCIECH ŁUKASZEWSKI
  • I miejsce Kumite Dziewczynek Dzieci B (9-8 lat) 9-7 kyu OLIWIA KUŻEL
  • I miejsce Kumite Mężczyzn Junior Młodszy i Junior (17-14 lat) 6-4 kyu FILIP KIELAN
  • II miejsce Kata Chłopców Dzieci C (11-10 lat) 5-4 kyu WOJCIECH ŁUKASZEWSKI
  • II miejsce Kata Chłopców Dzieci C (11-10 lat) 6 kyu JĘDRZEJ PIWKO
  • II miejsce Kata Dziewczynek Dzieci B (9-8 lat) 7 kyu OLIWIA KUŻEL
  • II miejsce Kata Dziewczynek Dzieci C (11-10 lat) 8-7 kyu MARTA WOJCIESZAK
  • II miejsce Kumite Chłopców Dzieci C (11-10 lat) 6-4 kyu ADAM SOBOTKA
  • III miejsce Kata Chłopców Dzieci A (7 lat i młodsi) 8 kyu MAURYCY ŁOSOWSKI
  • III miejsce Kata Dziewczynek Dzieci B (9-8 lat) 7 kyu ISMENA ŁOSOWSKA
  • III miejsce Kata Dziewczynek Dzieci C (11-10 lat) 8-7 kyu HANNA PIWKO
  • III miejsce Kumite Dziewczynek Dzieci B (9-8 lat) 9-7 kyu ANTONINA KOSTYRA
  • III miejsce Kumite Dziewczynek Dzieci B (9-8 lat) 9-7 kyu ISMENA ŁOSOWSKA
  • III miejsce Kumite Dziewczynek Dzieci B i C (11-8 lat) 6-4 kyu LIDIA PIOSIK
  • III miejsce Kumite Dziewczynek Dzieci C (11-10 lat) 9-7 kyu HANNA PIWKO
  • III miejsce Kumite Dziewczynek Dzieci C (11-10 lat) 9-7 kyu MARTA WOJCIESZAK

Traditional Karate Games – round #1 – Płock – 2022

  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2009-2010) – 6 kyu – chłopcy – Adam Lepa
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 6 kyu – chłopcy – Adam Sobotka
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2013 i później) – 7 kyu – dziewczęta – Oliwia Kużel
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2013-2014) – 6 kyu – chłopcy – Igor Kudła
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2009-2010) – 6 kyu – chłopcy – Adam Lepa
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 6 kyu – chłopcy – Adam Sobotka
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2013 i później) – 7 kyu – chłopcy – Kacper Jarzyński
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2013 i później) – 7 kyu – dziewczęta – Ismena Łosowska
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2015 i później) – 9-8 kyu – chłopcy – Maurycy Łosowski
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2013 i później) – 7 kyu – chłopcy – Franciszek Kaszubski
  • II miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 6 kyu – chłopcy – Jędrzej Piwko
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2009-2012) – 7 kyu – dziewczynki – Karolina Kiczak
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2015 i później) – 9-8 kyu – chłopcy – Maurycy Łosowski
  • III miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2009-2012) – 7 kyu – dziewczynki – Karolina Kiczak
  • III miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2011-2014) – 5-4 kyu – chłopcy – Wojciech Łukaszewski
  • III miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2013 i później) – 7 kyu – dziewczęta – Antonina Kostyra
  • III miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2013-2014) – 6 kyu – chłopcy – Igor Kudła
  • II miejsce KATA drużynowe – (roczniki 2013 i później) – 9-7 kyu – MIX – Oliwia Kużel, Antonina Kostyra, Ismena Łosowska
  • I miejsce KUMITE drużynowe – (roczniki 2013 i później) – 9-7 kyu – dziewczęta – Oliwia Kużel, Antonina Kostyra, Ismena Łosowska
  • I miejsce KUMITE drużynowe – (roczniki 2013 i później) – 9-7 kyu – chłopcy – Kacper Jarzyński, Franciszek Kaszubski, Maurycy Łosowski
  • II miejsce KATA drużynowe – (roczniki 2009-2012) – 6-4 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak, Wojciech Łukaszewski, Igor Kudła
  • III miejsce KATA drużynowe – (roczniki 2009-2012) – 6-4 kyu – chłopcy – Adam Lepa, Adam Sobotka, Jędrzej Piwko
  • III miejsce KUMITE drużynowe – (roczniki 2009-2012) – 6-4 kyu – chłopcy – Adam Lepa, Adam Sobotka, Jędrzej Piwko

XV Międzynarodowy Turniej dla Dzieci i Młodzieży w Karate Tradycyjnym “Wratislavia Cup” – Wrocław 2022

  • I miejsce Kata Chłopców Dzieci C 6 kyu ADAM SOBOTKA
  • I miejsce Kata Chłopców Dzieci D 6 kyu ADAM LEPA
  • I miejsce Kata Dziewczynek Dzieci B 6 kyu LIDIA PIOSIK
  • I miejsce Kata Dziewczynek Dzieci B 7 kyu ANTONINA KOSTYRA
  • I miejsce Kata Dziewczynek Dzieci C 7 kyu KAROLINA KICZAK
  • I miejsce Kumite Chłopców Dzieci B 7 kyu KACPER JARZYŃSKI
  • I miejsce Kumite Chłopców Dzieci C 6 kyu ADAM SOBOTKA
  • I miejsce Kumite Chłopców Dzieci D 6 kyu ADAM LEPA
  • I miejsce Kumite Dziewczynek Dzieci B 6 kyu LIDIA PIOSIK
  • I miejsce Kumite Dziewczynek Dzieci B 7 kyu ANTONINA KOSTYRA
  • II miejsce Kata Chłopców Dzieci B 5 kyu CYPRIAN STACHOWIAK
  • II miejsce Kata Chłopców junior młodszy 3 kyu – dan KACPER KICZAK
  • II miejsce Kata Chłopców junior młodszy 9-7 kyu MAKSIM MASLENNIKOW
  • II miejsce Kata Dziewczynek Dzieci C 7 kyu MARTA WOJCIESZAK
  • II miejsce Kumite Chłopców Dzieci C 6 kyu JĘDRZEJ PIWKO
  • II miejsce Kumite Dziewczynek Dzieci B 7 kyu ISMENA ŁOSOWSKA
  • III miejsce Kata Chłopców Dzieci A 9 – 8 kyu MAURYCY ŁOSOWSKI
  • III miejsce Kata Chłopców Dzieci B 6 kyu IGOR KUDŁA
  • III miejsce Kata Chłopców Dzieci B 7 kyu FRANCISZEK KASZUBSKI
  • III miejsce Kata Chłopców Dzieci B 7 kyu KACPER JARZYŃSKI
  • III miejsce Kata Chłopców Dzieci B 8 kyu FLORIAN SOZAŃSKI
  • III miejsce Kata Chłopców Dzieci C 6 kyu JĘDRZEJ PIWKO
  • III miejsce Kata Dziewczynek Dzieci B 7 kyu ISMENA ŁOSOWSKA
  • III miejsce Kumite Chłopców Dzieci B 6 kyu IGOR KUDŁA
  • III miejsce Kumite Chłopców Dzieci C 5-4 kyu KRYSPIN SOZAŃSKI
  • III miejsce Kumite Chłopców Dzieci D 4 kyu GABRIEL JONAK
  • III miejsce Kumite Dziewczynek Dzieci C 7 kyu KAROLINA KICZAK
  • III miejsce Kata Drużynowe Mieszane Dzieci A, Dzieci B 9 – 7 kyu ISMENA ŁOSOWSKA, ANTONINA KOSTYRA, FLORIAN SOZAŃSKI
  • II miejsce Kata Drużynowe Mieszane Dzieci A, Dzieci B 6-1 kyu LIDIA PIOSIK, IGOR KUDŁA, KACPER JARZYŃSKI
  • I miejsce Kata Drużynowe Dziewcząt Dzieci C, Dzieci D 9 – 7 kyu KAROLINA KICZAK, MARTA WOJCIESZAK, HANNA PIWKO
  • I miejsce Kata Drużynowe Chłopców Dzieci C, Dzieci D 6 – 4 kyu ADAM LEPA, ADAM SOBOTKA, JĘDRZEJ PIWKO
  • III miejsce Kata Drużynowe Chłopców Dzieci C, Dzieci D 6 – 4 kyu KRYSPIN SOZAŃSKI, WOJCIECH ŁUKASZEWSKI, CYPRIAN STACHOWIAK