Osiągnięcia (ABiRO) Akademii BUDO i Rozwoju Osobowości w 2021r.


124 złotych
125 srebrnych
123 brązowych

RESOVIA KARATE CUP – O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA RZESZOWA– Rzeszów – 2021

  • I miejsce Kata Chłopców Dzieci C 7 kyu ADAM SOBOTKA
  • III miejsce Kata Chłopców Dzieci C 6 kyu WOJCIECH ŁUKASZEWSKI
  • II miejsce Kumite Chłopców Dzieci C 9-7 kyu ADAM SOBOTKA

RONIN CUP – Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny w Karate Tradycyjnym – Głuchołazy – 2021

  • I miejsce Kata Chłopców Dzieci C 7 kyu ADAM LEPA
  • I miejsce Kata Dziewczynek Dzieci A 9 – 7 kyu OLIWIA KUŻEL
  • I miejsce Kata Dziewczynek Dzieci B 9 – 7 kyu LIDIA PIOSIK
  • I miejsce Kumite Chłopców Dzieci B 9-7 kyu JĘDRZEJ PIWKO
  • I miejsce Kumite Chłopców Dzieci C 9 – 7 kyu ADAM SOBOTKA
  • I miejsce Kumite Dziewczynek Dzieci A 9 – 7 kyu OLIWIA KUŻEL
  • I miejsce Kumite Dziewczynek Dzieci B 9 – 7 kyu LIDIA PIOSIK
  • I miejsce Kumite Dziewczynek Dzieci C 9 – 7 kyu KAROLINA KICZAK
  • II miejsce Kata Chłopców Dzieci A 7 – 1 kyu KACPER JARZYŃSKI
  • II miejsce Kata Chłopców Dzieci A 9-8 kyu FLORIAN SOZAŃSKI
  • II miejsce Kata Chłopców Dzieci B 7 kyu JĘDRZEJ PIWKO
  • II miejsce Kata Chłopców Dzieci C 6-5 kyu KRYSPIN SOZAŃSKI
  • II miejsce Kata Dziewczynek Dzieci B 9 – 7 kyu ANTONINA KOSTYRA
  • II miejsce Kumite Chłopców Dzieci C 6-4 kyu KRYSPIN SOZAŃSKI
  • II miejsce Kumite Chłopców Dzieci C 9 – 7 kyu ADAM LEPA
  • II miejsce Kumite Dziewczynek Dzieci B 9 – 7 kyu HANNA PIWKO
  • III miejsce Kata Chłopców Dzieci B 6 – 1 kyu CYPRIAN STACHOWIAK
  • III miejsce Kata Chłopców Dzieci B 7 kyu IGOR KUDŁA
  • III miejsce Kata Chłopców Dzieci C 6-5 kyu WOJCIECH ŁUKASZEWSKI
  • III miejsce Kata Chłopców Dzieci C 7 kyu ADAM SOBOTKA
  • III miejsce Kata Dziewczęta D 3-1 kyu HELENA GRUSZKA
  • III miejsce Kata Dziewczynek Dzieci B 9 – 7 kyu HANNA PIWKO
  • III miejsce Kata Dziewczynek Dzieci C 9 – 7 kyu KAROLINA KICZAK
  • III miejsce Kata Mężczyzn Młodzieżowiec, Senior 3 kyu – Dan JAN TAŃSKI
  • III miejsce KIHON Turniej Pierwszego Kroku Dzieci HERBERT SOZAŃSKI
  • III miejsce Kumite Chłopców Dzieci A 9 – 7 kyu FLORIAN SOZAŃSKI
  • III miejsce Kumite Chłopców Dzieci A 9 – 7 kyu KACPER JARZYŃSKI
  • III miejsce Kumite Chłopców Dzieci C 6-4 kyu WOJCIECH ŁUKASZEWSKI
  • III miejsce Kumite Dziewczynek Dzieci B 9 – 7 kyu ANTONINA KOSTYRA
  • III miejsce Kumite Mężczyzn Młodzieżowiec, Senior 3 kyu – Dan JAN TAŃSKI
  • III miejsce Kata Drużynowe Mieszane Dzieci A, Dzieci B 9 – 7 kyu LIDIA PIOSIK, ANTONINA KOSTYRA, OLIWIA KUŻEL

Puchar Polski (Japan Karate Association) – Krosno Odrzańskie 2021

  • I miejsce KATA chłopców (8 lat i młodsi)  – Igor Kudła
  • I miejsce KUMITE chłopców (8 lat i młodsi)  – Igor Kudła
  • II miejsce KATA chłopców (8 lat i młodsi)  – Kacper Jarzyński
  • II miejsce KUMITE chłopców (8 lat i młodsi)  – Kacper Jarzyński
  • III miejsce KUMITE chłopców (8 lat i młodsi)  – Florian Sozański
  • III miejsce KUMITE dziewczynek (8 lat i młodsze)  – Ismena Łosowska
  • II miejsce KUMITE chłopców (9 lat)  – Jędrzej Piwko
  • I miejsce KATA chłopców (10 lat)  – Adam Sobotka
  • I miejsce KUMITE chłopców (10 lat)  – Adam Sobotka
  • II miejsce KATA chłopców (10 lat)  – Kryspin Sozański
  • II miejsce KUMITE chłopców (10 lat)  – Kryspin Sozański
  • III miejsce KATA chłopców (11 lat)  – Adam Lepa
  • II miejsce KATA dziewcząt (14 lat)  – Wiktoria Lewandowska
  • II miejsce KATA drużynowe chłopcy (do 11 lat)  – Adam Lepa, Kryspin Sozański, Jędrzej Piwko
  • III miejsce KATA drużynowe chłopcy (do 11 lat)  – Igor Kudła, Kacper Jarzyński, Florian Sozański

IV Puchar Mistrza Ogólnopolski Turniej w Karate Tradycyjnym – Wrocław – 2021

  • I miejsce Kata Chłopców Dzieci C 7 kyu ADAM SOBOTKA
  • I miejsce Kata Dziewczynek Dzieci A 9 – 8 kyu OLIWIA KUŻEL
  • I miejsce Kata Chłopców Dzieci A 7 – 1 kyu KACPER JARZYŃSKI
  • I miejsce Kata Chłopców Dzieci B 6 kyu CYPRIAN STACHOWIAK
  • I miejsce Kata Dziewczynek Dzieci B 8-7 kyu LIDIA PIOSIK
  • I miejsce Kumite Chłopców Dzieci C 7 kyu ADAM LEPA
  • I miejsce Kata Chłopców Dzieci C 5-4 kyu KRYSPIN SOZAŃSKI
  • I miejsce Kata Dziewcząt Junior Młodszy D 9-7 kyu WIKTORIA LEWANDOWSKA
  • II miejsce Kata Chłopców Dzieci D 9 – 7 kyu MAKSIM MASLENNIKOW
  • II miejsce Kumite Chłopców Dzieci C 7 kyu ADAM SOBOTKA
  • II miejsce Kata Chłopców Dzieci A 9-8 kyu MARCEL WASYŃCZUK
  • II miejsce Kumite Chłopców Dzieci D 9 – 7 kyu MAKSIM MASLENNIKOW
  • II miejsce Kata Chłopców Dzieci B 7 kyu JĘDRZEJ PIWKO
  • II miejsce Kata Dziewczynek Dzieci A 9 – 8 kyu ISMENA ŁOSOWSKA
  • II miejsce Kata Dziewczynek Dzieci B 8-7 kyu HANNA PIWKO
  • III miejsce Kata Chłopców Dzieci B 7 kyu IGOR KUDŁA
  • III miejsce Kata Chłopców Dzieci A 9-8 kyu JAN JANKOWSKI
  • III miejsce Kata Chłopców Dzieci C 7 kyu ADAM LEPA
  • III miejsce Kata Dziewczynek Dzieci B 8 – 7 kyu ANTONINA KOSTYRA
  • III miejsce Kata Chłopców Dzieci A 7 – 1 kyu BARTOSZ KLEKIEL
  • III miejsce Kumite Chłopców Dzieci C 5 – 4 kyu KRYSPIN SOZAŃSKI
  • III miejsce Kata Dziewczynek Dzieci D 3-1 kyu HELENA GRUSZKA
  • III miejsce Kumite Dziewcząt Junior Młodszy D 9-5 kyu WIKTORIA LEWANDOWSKA
  • III miejsce Kata Mężczyzn Weteran 3 kyu – Dan DARIUSZ HEJDUK

Mistrzostwa Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym – Zielona Góra – 2021

  • I miejsce Kata Chłopców Dzieci B 7 kyu IGOR KUDŁA
  • I miejsce Kata Chłopców Dzieci C 7 kyu ADAM SOBOTKA
  • I miejsce Kata Chłopców Dzieci C 9 – 8 kyu MAKSYMILIAN PIETRYKA
  • I miejsce Kata Dziewczynek Dzieci A 9 – 7 kyu OLIWIA KUŻEL
  • I miejsce Kata Dziewczynek Dzieci C 9 – 8 kyu KAROLINA KICZAK
  • I miejsce Kata Mieszane Dzieci D 9 – 8 kyu MAKSIM MASLENNIKOW
  • I miejsce Kumite Chłopców Dzieci C 6 – 4 kyu WOJCIECH ŁUKASZEWSKI
  • I miejsce Kumite Chłopców Dzieci C 9 – 7 kyu ADAM SOBOTKA
  • I miejsce Kumite Dziewczynek Dzieci A 9 – 7 kyu OLIWIA KUŻEL
  • II miejsce Kata Chłopców Dzieci A 7 – 1 kyu KACPER JARZYŃSKI
  • II miejsce Kata Chłopców Dzieci B 6 – 4 kyu CYPRIAN STACHOWIAK
  • II miejsce Kata Chłopców Dzieci C 6 kyu WOJCIECH ŁUKASZEWSKI
  • II miejsce Kata Chłopców Dzieci C 7 kyu ADAM LEPA
  • II miejsce Kata Dziewczynek Dzieci B 7 kyu LIDIA PIOSIK
  • II miejsce Kata Dziewczynek Dzieci B 9 – 8 kyu ANTONINA KOSTYRA
  • II miejsce Kumite Chłopców Dzieci B 9 – 7 kyu IGOR KUDŁA
  • II miejsce Kumite Chłopców Dzieci C 9 – 7 kyu ADAM LEPA
  • II miejsce Kumite Chłopców Dzieci D 9 – 7 kyu MAKSIM MASLENNIKOW
  • II miejsce Kumite Dziewczynek Dzieci B 9 – 7 kyu LIDIA PIOSIK
  • II miejsce Kumite Dziewczynek Dzieci C 9 – 7 kyu KAROLINA KICZAK
  • III miejsce Kata Chłopców Dzieci A 7 – 1 kyu BARTOSZ KLEKIEL
  • III miejsce Kata Chłopców Dzieci B 7 kyu JĘDRZEJ PIWKO
  • III miejsce Kata Chłopców Dzieci C 5 kyu KRYSPIN SOZAŃSKI
  • III miejsce Kata Dziewczynek Dzieci A 9 – 7 kyu ISMENA ŁOSOWSKA
  • III miejsce Kata Dziewczynek Dzieci B 7 kyu MARTA WOJCIESZAK
  • III miejsce Kata Dziewczynek Dzieci B 9 – 8 kyu HANNA PIWKO
  • III miejsce Kumite Chłopców Dzieci B 9 – 7 kyu FRANCISZEK KASZUBSKI
  • III miejsce Kumite Chłopców Dzieci C 6 – 4 kyu KRYSPIN SOZAŃSKI
  • III miejsce Kumite Dziewczynek Dzieci A 9 – 7 kyu ISMENA ŁOSOWSKA
  • III miejsce Kumite Dziewczynek Dzieci B 9 – 7 kyu MARTA WOJCIESZAK
  • I miejsce Enbu Chłopiec/Chłopiec Dzieci C, Dzieci D 9 – 7 kyu ADAM LEPA, ADAM SOBOTKA
  • I miejsce Enbu Dziewczynka/Chłopiec Dzieci C, Dzieci D 9 – 7 kyu KAROLINA KICZAK, ADAM LEPA
  • I miejsce Kata Drużynowe Chłopców Dzieci C, Dzieci D 9 – 7 kyu ADAM LEPA, ADAM SOBOTKA, JĘDRZEJ PIWKO
  • I miejsce Kata Drużynowe Dziewczynek Dzieci C, Dzieci D 9 – 7 kyu LIDIA PIOSIK, HANNA PIWKO, KAROLINA KICZAK
  • II miejsce Enbu Chłopiec/Chłopiec Dzieci C, Dzieci D 9 – 7 kyu IGOR KUDŁA, KACPER JARZYŃSKI
  • II miejsce Enbu Dziewczynka/Chłopiec Dzieci C, Dzieci D 9 – 7 kyu IGOR KUDŁA, LIDIA PIOSIKI
  • II miejsce Kata Drużynowe Chłopców Dzieci C, Dzieci D 6 – 4 kyu KRYSPIN SOZAŃSKI, WOJCIECH ŁUKASZEWSKI, CYPRIAN STACHOWIAK
  • II miejsce Kata Drużynowe Chłopców Dzieci C, Dzieci D 9 – 7 kyu IGOR KUDŁA, FLORIAN SOZAŃSKI, KACPER JARZYŃSKI
  • II miejsce Kata Drużynowe Mieszane Dzieci A, Dzieci B 9 – 7 kyu LIDIA PIOSIK, ANTONINA KOSTYRA, OLIWIA KUŻEL
  • III miejsce Enbu Dziewczynka/Chłopiec Dzieci C, Dzieci D 9 – 7 kyu JĘDRZEJ PIWKO, HANNA PIWKO
  • III miejsce Enbu Chłopiec/Chłopiec Dzieci A, Dzieci B 6 – 1 kyu CYPRIAN STACHOWIAK, JĘDRZEJ PIWKO
  • III miejsce Enbu Chłopiec/Chłopiec Dzieci C, Dzieci D 9 – 7 kyu JĘDRZEJ PIWKO, MAKSYMILIAN PIETRYKA
  • III miejsce Enbu Mieszane Dzieci A, Dzieci B 9 – 6 kyu JĘDRZEJ PIWKO, HANNA PIWKO
  • III miejsce Kata Drużynowe Chłopców Dzieci C, Dzieci D 9 – 7 kyu BARTOSZ KLEKIEL, MAKSYMILIAN PIETRYKA, MAKSIM MASLENNIKOW
  • III miejsce Kata Drużynowe Dziewczynek Dzieci C, Dzieci D 9 – 7 kyu MARTA WOJCIESZAK, ANTONINA KOSTYRA, OLIWIA KUŻEL
  • III miejsce Kata Drużynowe Mieszane Dzieci A, Dzieci B 9 – 7 kyu IGOR KUDŁA, KACPER JARZYŃSKI, FLORIAN SOZAŃSKI

SMS Zamość CUP – 2021

  • I miejsce KATA chłopców (9 lat) – 7 kyu – Adam Sobotka

Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym – Wrocław – 2021

  • III miejsce KATA indywidualne – (junior młodszy) – 6 kyu – dan – chłopcy – Kacper Kiczak
  • II miejsce KUMITE indywidualne – (junior młodszy) – 6 kyu – dan – chłopcy – Aleksander Pietryka
  • IV miejsce KATA indywidualne – (Weteran 35+) – 3kyu-Dan – mężczyźni – Dariusz Hejduk
  • III miejsce KATA drużynowe – (junior młodszy/junior) – 6 kyu – dan – chłopcy – Kacper Kiczak, Marek Brandyk, Aleksander Pietryka

Mistrzostwa Polski (Japan Karate Association) – Tarnowo Podgórne 2021

  • II miejsce KATA chłopców (7 lat i młodsi)  – Florian Sozański
  • III miejsce KATA dziewczynki (7 lat i młodsze)  – Oliwia Kużel
  • II miejsce KUMITE dziewczynki (7 lat i młodsze)  – Oliwia Kużel
  • III miejsce KATA chłopców (8 lat)  – Igor Kudła
  • III miejsce KUMITE chłopców (8 lat)  – Igor Kudła
  • II miejsce KATA chłopców (9 lat)  – Adam Sobotka
  • I miejsce KATA chłopców (10 lat)  – Adam Lepa
  • III miejsce KUMITE chłopców (10 lat)  – Kryspin Sozański
  • I miejsce KATA drużynowe chłopcy (do 11 lat)  – Adam Lepa, Kryspin Sozański, Adam Sobotka

Traditional Karate Games – round #3 FINAŁ !!! – Płock – 2021

  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2014 i później) – 8-7 kyu – chłopcy – Florian Sozański
  • III miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2014 i później) – 8-7 kyu – chłopcy – Florian Sozański
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2014 i później) – 8-7 kyu – chłopcy – Kacper Jarzyński
  • II miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2014 i później) – 8-7 kyu – chłopcy – Kacper Jarzyński
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2014 i później) – 9-8 kyu – dziewczęta – Oliwia Kużel
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2014 i później) – 9-8 kyu – dziewczęta – Oliwia Kużel
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 9-8 kyu – dziewczynki – Karolina Kiczak
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 9-8 kyu – dziewczynki – Karolina Kiczak
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 7 kyu – dziewczęta – Lidia Piosik
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 7 kyu – dziewczęta – Lidia Piosik
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 7 kyu – chłopcy – Igor Kudła
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 7 kyu – chłopcy – Jędrzej Piwko
  • II miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 7 kyu – chłopcy – Jędrzej Piwko
  • III miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 9-8 kyu – dziewczęta – Antonina Kostyra
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 6 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 6 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 6 kyu – chłopcy – Wojciech Łukaszewski
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 6 kyu – chłopcy – Wojciech Łukaszewski
  • II miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 5-4 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 7 kyu – chłopcy – Adam Lepa
  • III miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 7 kyu – chłopcy – Adam Lepa
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 7 kyu – chłopcy – Adam Sobotka
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 7 kyu – chłopcy – Adam Sobotka
  • II miejsce KATA indywidualne – (rodzic 30+) – 9-7 kyu – mężczyźni – Paweł Sozański
  • II miejsce KUMITE indywidualne – (rodzic 30+) – 9-7 kyu – mężczyźni – Paweł Sozański
  • II miejsce KATA indywidualne – (rodzic 30+) – 9-7 kyu – kobiety – Joanna Kiczak
  • III miejsce KUMITE indywidualne – (rodzic 30+) – 9-7 kyu – kobiety – Joanna Kiczak
  • I miejsce KATA indywidualne – (MASTERS) – Dan – mężczyźni – Dariusz Hejduk
  • III miejsce KATA drużynowe – (roczniki 2012-2014) – 9-7 kyu – MIX – Lidia Piosik, Oliwia Kużel, Antonina Kostyra
  • I miejsce KUMITE drużynowe – (roczniki 2008-2014) – 9-7 kyu – dziewczęta – Lidia Piosik, Oliwia Kużel, Antonina Kostyra
  • II miejsce KATA drużynowe – (roczniki 2012-2014) – 9-7 kyu – MIX – Igor Kudła, Kacper Jarzyński, Florian Sozański
  • I miejsce KATA drużynowe – (roczniki 2008-2011) – 9-7 kyu – chłopcy – Adam Lepa, Adam Sobotka, Jędrzej Piwko
  • II miejsce KUMITE drużynowe – (roczniki 2008-2014) – 9-7 kyu – chłopcy – Adam Lepa, Adam Sobotka, Jędrzej Piwko
  • II miejsce KATA drużynowe – (roczniki 2008-2011) – 6-1 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański, Wojciech Łukaszewski, Cyprian Stachowiak
  • III miejsce KATA drużynowe – (roczniki 2008-2011) – 3-1 kyu – dziewczęta – Helena Gruszka, Karolina Kiczak, Hanna Piwko
  • I miejsce KATA drużynowe – (roczniki 2004-2007) – 3 kyu – dan – chłopcy – Kacper Kiczak, Marek Brandyk, Aleksander Pietryka
  • III miejsce KUMITE drużynowe – (roczniki 2004-2007) – 3 kyu – dan – chłopcy – Kacper Kiczak, Marek Brandyk, Aleksander Pietryka

X Ogólnopolski Otwarty Turniej Karate Tradycyjnego w Pile – 2021

  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2014 i później) – 8-7 kyu – chłopcy – Kacper Jarzyński
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2014 i później) – 8-7 kyu – chłopcy – Florian Sozański
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 8 kyu – dziewczęta – Antonina Kostyra
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 8 kyu – dziewczęta – Hanna Piwko
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 7 kyu – chłopcy – Igor Kudła
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 7 kyu – chłopcy – Jędrzej Piwko
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2010-2012) – 8-7 kyu – dziewczynki – Karolina Kiczak
  • II miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 8-7 kyu – dziewczynki – Karolina Kiczak
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 8-7 kyu – chłopcy – Adam Sobotka
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 8-7 kyu – chłopcy – Adam Sobotka
  • III miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 8-7 kyu – chłopcy – Adam Lepa
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2010-2012) – 6 kyu – chłopcy – Wojciech Łukaszewski
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2010-2012) – 6 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 5-4 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 6-4 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański
  • III miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 6-4 kyu – chłopcy – Wojciech Łukaszewski
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2005-2007) – 8-7 kyu – dziewczęta – Wiktoria Lewandowska
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2005-2009) – 3 kyu – dan – dziewczęta – Helena Gruszka
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2006-2009) – 3 kyu – dan – chłopcy – Kacper Kiczak

POMERANIA Szczecin CUP – 2021

  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2014 i później) – 8-7 kyu – dziewczęta – Oliwia Kużel
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2014 i później) – 8-7 kyu – chłopcy – Kacper Jarzyński
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2014 i później) – 8-7 kyu – chłopcy – Florian Sozański
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 9 kyu – dziewczęta – Antonina Kostyra
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 8-7 kyu – dziewczęta – Lidia Piosik
  • IV miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 8-7 kyu – dziewczęta – Hanna Piwko
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 7-6 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 7-6 kyu – chłopcy – Jędrzej Piwko
  • IV miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 7-6 kyu – chłopcy – Igor Kudła
  • IV miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 8-7 kyu – dziewczynki – Karolina Kiczak
  • II miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 8-7 kyu – dziewczynki – Karolina Kiczak
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2008-2011) – 9 kyu – chłopcy – Maksim Maslenikow
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2008-2011) – 9 kyu – chłopcy – Maksim Maslenikow
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 8 kyu – chłopcy – Maksymilian Pietryka
  • IV miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 8 kyu – chłopcy – Maksymilian Pietryka
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2008-2011) – 7 kyu – chłopcy – Adam Lepa
  • II miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2008-2011) – 7 kyu – chłopcy – Adam Lepa
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2008-2011) – 7 kyu – chłopcy – Adam Sobotka
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2008-2011) – 7 kyu – chłopcy – Adam Sobotka
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 6-5 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 6-5 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański
  • IV miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 6-5 kyu – chłopcy – Wojciech Łukaszewski
  • II miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 6-5 kyu – chłopcy – Wojciech Łukaszewski
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2007-2008) – 8-7 kyu – dziewczęta – Wiktoria Lewandowska
  • II miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2007-2008) – 8-7 kyu – dziewczęta – Wiktoria Lewandowska
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2006-2007) – 3 kyu – dan – chłopcy – Kacper Kiczak
  • III miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2006-2007) – 3 kyu – dan – chłopcy – Aleksander Pietryka
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2001-2003) – 3 kyu – dan – chłopcy – Jan Tański
  • III miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2001-2003) – 3 kyu – dan – chłopcy – Jan Tański
  • III miejsce KUMITE indywidualne – (30+) – 9-7 kyu – kobiety – Anna Pietryka

Traditional Karate Games – round #2 – DOJO Stara Wieś – 2021

  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2014 i później) – 9-8 kyu – chłopcy – Florian Sozański
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2014 i później) – 9-8 kyu – chłopcy – Florian Sozański
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2014 i później) – 7 kyu – chłopcy – Kacper Jarzyński
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2014 i później) – 9-8 kyu – dziewczęta – Oliwia Kużel
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2014 i później) – 9-8 kyu – dziewczęta – Oliwia Kużel
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 9-8 kyu – dziewczynki – Karolina Kiczak
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 9-8 kyu – dziewczynki – Karolina Kiczak
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 7 kyu – dziewczęta – Lidia Piosik
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 7 kyu – dziewczęta – Lidia Piosik
  • II miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 7 kyu – chłopcy – Igor Kudła
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 7 kyu – chłopcy – Jędrzej Piwko
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 7 kyu – chłopcy – Jędrzej Piwko
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 9-8 kyu – dziewczęta – Antonina Kostyra
  • III miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 9-8 kyu – dziewczęta – Antonina Kostyra
  • II miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 9-8 kyu – dziewczęta – Hanna Piwko
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 6 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak
  • III miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 6 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 6 kyu – chłopcy – Wojciech Łukaszewski
  • II miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 6 kyu – chłopcy – Wojciech Łukaszewski
  • IV miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 5-4 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański
  • IV miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 5-4 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 7 kyu – chłopcy – Adam Lepa
  • II miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 7 kyu – chłopcy – Adam Lepa
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 7 kyu – chłopcy – Adam Sobotka
  • III miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 7 kyu – chłopcy – Adam Sobotka
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2006-2007) – kadet– 3-1 kyu – chłopcy – Kacper Kiczak
  • II miejsce KATA indywidualne – (rodzic 30+) – 9-7 kyu – mężczyźni – Paweł Sozański
  • II miejsce KUMITE indywidualne – (rodzic 30+) – 9-7 kyu – mężczyźni – Paweł Sozański
  • II miejsce KATA indywidualne – (rodzic 30+) – 9-7 kyu – kobiety – Joanna Kiczak
  • III miejsce KUMITE indywidualne – (rodzic 30+) – 9-7 kyu – kobiety – Joanna Kiczak
  • I miejsce KATA indywidualne – (MASTERS) – Dan – mężczyźni – Dariusz Hejduk
  • I miejsce KATA drużynowe – (roczniki 2012-2014) – 9-7 kyu – MIX – Lidia Piosik, Oliwia Kużel, Antonina Kostyra
  • III miejsce KUMITE drużynowe – (roczniki 2008-2014) – 9-7 kyu – dziewczęta – Lidia Piosik, Oliwia Kużel, Antonina Kostyra
  • II miejsce KATA drużynowe – (roczniki 2012-2014) – 9-7 kyu – MIX – Igor Kudła, Kacper Jarzyński, Florian Sozański
  • III miejsce KUMITE drużynowe – (roczniki 2008-2014) – 9-7 kyu – chłopcy – Igor Kudła, Kacper Jarzyński, Florian Sozański
  • II miejsce KATA drużynowe – (roczniki 2008-2011) – 9-7 kyu – chłopcy – Adam Lepa, Adam Sobotka, Jędrzej Piwko
  • I miejsce KUMITE drużynowe – (roczniki 2008-2014) – 9-7 kyu – chłopcy – Adam Lepa, Adam Sobotka, Jędrzej Piwko
  • I miejsce KATA drużynowe – (roczniki 2008-2011) – 6-1 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański, Wojciech Łukaszewski, Cyprian Stachowiak
  • I miejsce KUMITE drużynowe – (roczniki 2008-2011) – 6-1 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański, Wojciech Łukaszewski, Cyprian Stachowiak
  • II miejsce KATA drużynowe – (roczniki 2008-2011) – 3-1 kyu – dziewczęta – Helena Gruszka, Karolina Kiczak, Hanna Piwko
  • III miejsce KUMITE drużynowe – (roczniki 2008-2011) – 3-1 kyu – dziewczęta – Helena Gruszka, Karolina Kiczak, Hanna Piwko

XIV Międzynarodowy Turniej dla Dzieci i Młodzieży w Karate Tradycyjnym “Wratislavia Cup” – Wrocław 2021

  • I miejsce KATA indywidualne – (7 lat i modsi) – 8 kyu – dziewczynki – Oliwia Kużel
  • II miejsce KATA indywidualne – (7 lat i modsi) – 8 kyu – chłopcy – Florian Sozański
  • III miejsce KATA indywidualne – (7 lat i modsi) – 7 kyu – chłopcy – Kacper Jarzyński
  • III miejsce KATA indywidualne – (8-9 lat) – 7 kyu – chłopcy – Igor Kudła
  • II miejsce KATA indywidualne – (8-9 lat) – 9-8 kyu – dziewczynki – Antonina Kostyra
  • I miejsce KATA indywidualne – (9-10 lat) – 9-8 kyu – dziewczynki – Karolina Kiczak
  • III miejsce KATA indywidualne – (9-10 lat) – 9-8 kyu – dziewczynki – Hanna Piwko
  • I miejsce KATA indywidualne – (8-9 lat) – 6 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak
  • I miejsce KATA indywidualne – (10-11 lat) – 7 kyu – chłopcy – Adam Lepa
  • II miejsce KATA indywidualne – (10-11 lat) – 7 kyu – chłopcy – Adam Sobotka
  • I miejsce KATA indywidualne – (10-11 lat) – 6 kyu – chłopcy – Wojciech Łukaszewski
  • III miejsce KATA indywidualne – (10-11 lat) – 5 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański
  • III miejsce KATA indywidualne – (12-13 lat) – 3-1 kyu – dziewczęta – Helena Gruszka
  • I miejsce KATA indywidualne – (12-13 lat) – 9-7 kyu – chłopcy – Maksim Maslenikow
  • III miejsce KUMITE indywidualne – (14-15 lat) – 3 kyu – dan – chłopcy – Aleksander Pietryka
  • II miejsce KATA indywidualne – (30+) – 9-7 kyu – kobiety – Joanna Kiczak
  • II miejsce KUMITE indywidualne – (30+) – 9-7 kyu – kobiety – Joanna Kiczak
  • II miejsce KATA drużynowe(10-13 lat) – 9-4 kyu – dziewczęta – Urszula Miczek, Karolina Kiczak, Hanna Piwko
  • II miejsce KATA drużynowe(10-13 lat) – 9-7 kyu – chłopcy – Adam Lepa, Adam Sobotka, Jędrzej Piwko
  • II miejsce KATA drużynowe(10-13 lat) – 6-3 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański, Cyprian Stachowiak, Wojciech Łukaszewski

Traditional Karate Games – round #1 – Lublin – 2021

  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2014 i później) – 9-8 kyu – chłopcy – Florian Sozański
  • II miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2014 i później) – 9-8 kyu – chłopcy – Florian Sozański
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2014 i później) – 9-8 kyu – dziewczęta – Oliwia Kużel
  • III miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2014 i później) – 9-8 kyu – dziewczęta – Oliwia Kużel
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 9-8 kyu – dziewczynki – Karolina Kiczak
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 7 kyu – dziewczęta – Lidia Piosik
  • II miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 7 kyu – chłopcy – Igor Kudła
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 7 kyu – chłopcy – Jędrzej Piwko
  • III miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 7 kyu – chłopcy – Jędrzej Piwko
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 9-8 kyu – dziewczęta – Hanna Piwko
  • III miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 9-8 kyu – dziewczęta – Hanna Piwko
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 6 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2012-2013) – 6 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 6 kyu – chłopcy – Wojciech Łukaszewski
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 5-4 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 5-4 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2008-2009) – młodzik- 3-1 kyu – dziewczęta – Helena Gruszka
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2006-2007) – kadet– 3-1 kyu – chłopcy – Kacper Kiczak
  • I miejsce KATA indywidualne – (rodzic 30+) – 9-7 kyu – mężczyźni – Paweł Sozański
  • II miejsce KUMITE indywidualne – (rodzic 30+) – 9-7 kyu – mężczyźni – Paweł Sozański
  • II miejsce KATA indywidualne – (rodzic 30+) – 9-7 kyu – kobiety – Joanna Kiczak
  • III miejsce KUMITE indywidualne – (rodzic 30+) – 9-7 kyu – kobiety – Joanna Kiczak