Osiągnięcia (ABiRO) Akademii BUDO i Rozwoju Osobowości w 2020r.


53 złotych
26 srebrnych
59 brązowych

Traditional Karate Games – round #3 – Płock – 2020

  • III miejsce KIHON indywidualne – (roczniki 2013 i później) – 9 kyu – chłopcy – Florian Sozański
  • I miejsce KIHON indywidualne – (roczniki 2010-2012) – 9 kyu – dziewczynki – Karolina Kiczak
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2013 i później) – 9-8 kyu – dziewczęta – Lidia Piosik
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2013 i później) – 9-8 kyu – dziewczęta – Lidia Piosik
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2013 i później) – 9-8 kyu – dziewczęta – Oliwia Kużel
  • III miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2013 i później) – 9-8 kyu – dziewczęta – Oliwia Kużel
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2013 i później) – 9-8 kyu – chłopcy – Igor Kudła
  • II miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2013 i później) – 9-8 kyu – chłopcy – Igor Kudła
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 9-8 kyu – chłopcy – Adam Sobotka
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 9-8 kyu – chłopcy – Adam Sobotka
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 9-8 kyu – chłopcy – Jędrzej Piwko
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 9-8 kyu – dziewczęta – Hanna Piwko
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 7 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 7 kyu – chłopcy – Wojciech Łukaszewski
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 7 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak
  • II miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 7 kyu – chłopcy – Wojciech Łukaszewski
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 6 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2009-2010) – 9-8 kyu – chłopcy – Adam Lepa
  • II miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2009-2010) – 9-8 kyu – chłopcy – Adam Lepa
  • II miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2007-2008) – 5-4 kyu – dziewczęta – Helena Gruszka
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2007-2008) – 3-1 kyu – chłopcy – Kacper Kiczak
  • II miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2007-2008) – 3-1 kyu – chłopcy – Marek Brandyk
  • I miejsce KATA indywidualne – (rodzic 30+) – 7-9 kyu – mężczyźni – Paweł Sozański
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (rodzic 30+) – 7-9 kyu – mężczyźni – Paweł Sozański
  • II miejsce KATA indywidualne – (rodzic 30+) – 7-9 kyu – kobiet – Ewa Sozańska
  • II miejsce KUMITE indywidualne – (rodzic 30+) – 7-9 kyu – kobiet – Ewa Sozańska
  • III miejsce KATA indywidualne – (rodzic 30+) – 7-9 kyu – kobiet – Joanna Kiczak
  • III miejsce KUMITE indywidualne – (rodzic 30+) – 7-9 kyu – kobiet – Joanna Kiczak
  • III miejsce KATA drużynowe – (roczniki 2009-2011) –7-9 kyu – chłopcy – Wojciech Łukaszewski, Adam Lepa, Jędrzej Piwko
  • I miejsce KUMITE drużynowe – (roczniki 2009-2011) –7-9 kyu – chłopcy – Wojciech Łukaszewski, Adam Lepa, Jędrzej Piwko
  • I miejsce KATA drużynowe – (roczniki 2011-2012) –5-6 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański, Adam Sobotka, Cyprian Stachowiak
  • III miejsce KUMITE drużynowe – (roczniki 2011-2012) –5-6 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański, Adam Sobotka, Cyprian Stachowiak
  • III miejsce KATA drużynowe – (roczniki 2007-2010) –3-1 kyu – chłopcy – Kacper Kiczak, Marek Brandyk, Gabriel Jonak

ENOEDA CUP Grand Prix Polski (Japan Karate Association) – Krosno Odrzańskie 2020

  • I miejsce KATA chłopców (7 lat i młodsi)  – Florian Sozański
  • II miejsce KATA chłopców (7 lat i młodsi)  – Kacper Jarzyński
  • III miejsce KATA chłopców (7 lat i młodsi)  – Igor Kudła
  • II miejsce KATA dziewczęta (7 lat i młodsze)  – Lidia Piosik
  • III miejsce KATA dziewczęta (7 lat i młodsze)  – Oliwia Kużel
  • II miejsce KATA chłopców (8-9 lat)  – Kryspin Sozański
  • III miejsce KATA chłopców (10-11 lat)  – Adam Lepa
  • III miejsce KATA chłopców (12-13 lat)  – Kacper Kiczak
  • IV miejsce KATA chłopców (12-13 lat)  – Marek Brandyk
  • II miejsce KUMITE chłopców (8-9 lat)  – Kryspin Sozański
  • III miejsce KUMITE chłopców (8-9 lat)  – Jędrzej Piwko
  • III miejsce KATA drużynowe chłopcy (do 11 lat) – Kryspin Sozański, Cyprian Stachowiak, Adam Sobotka
  • III miejsce KATA drużynowe dziewczęta (do 11 lat) – Helena Gruszka, Urszula Miczek, Karolina Kiczak
  • III miejsce KATA drużynowe chłopcy (12-17 lat) – Kacper Kiczak, Marek Brandyk, Gabriel Jonak

Traditional Karate Games – round #2 – Grodzisk Mazowiecki – 2020

  • I miejsce KIHON indywidualne – (roczniki 2013 i później) – 9 kyu – chłopcy – Florian Sozański
  • I miejsce KIHON indywidualne – (roczniki 2010-2012) – 9 kyu – dziewczynki – Karolina Kiczak
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 9-8 kyu – chłopcy – Adam Sobotka
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 9-8 kyu – chłopcy – Adam Sobotka
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 7 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 7 kyu – chłopcy – Wojciech Łukaszewski
  • III miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 7 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak
  • II miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 7 kyu – chłopcy – Wojciech Łukaszewski
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 6 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 6 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2007-2010) – 3-1 kyu – chłopcy – Kacper Kiczak
  • I miejsce KATA indywidualne – (rodzic 30+) – 7-9 kyu – mężczyźni – Paweł Sozański
  • II miejsce KUMITE indywidualne – (rodzic 30+) – 7-9 kyu – mężczyźni – Paweł Sozański

Mistrzowski Turniej Kadry Dzieci Polskiej Unii Karate Tradycyjnego – DOJO Stara Wieś 2020

  • II miejsce KATA indywidualne – (8-11 lat) – 6-5 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański
  • III miejsce KATA indywidualne – (11-13 lat) – 3-1 kyu – chłopcy – Kacper Kiczak

XIII Międzynarodowy Turniej dla Dzieci i Młodzieży w Karate Tradycyjnym “Wratislavia Cup” – Wrocław 2020

  • I miejsce KATA indywidualne – (7 lat i modsi) – 9 kyu – dziewczynki – Lidia Piosik
  • III miejsce KATA indywidualne – (8-9 lat) – 9 kyu – dziewczynki – Karolina Kiczak
  • II miejsce KATA indywidualne – (8-11 lat) – 8 kyu – chłopcy – Adam Sobotka
  • III miejsce KATA indywidualne – (8-9 lat) – 7 kyu – chłopcy – Wojciech Łukaszewski, nagroda Fair Play
  • III miejsce KATA indywidualne – (12-13 lat) – 5-4 kyu – chłopcy – Marek Brandyk
  • III miejsce KATA indywidualne – (12-13 lat) – 3 kyu-Dan – chłopcy – Kacper Kiczak
  • III miejsce KUMITE indywidualne – (16-17 lat) – 3 kyu-Dan – chłopcy – Jan Tański
  • II miejsce KATA drużynowe(7-9 lat) – 9-7 kyu – dzieci – Adam Sobotka, Wojciech Łukaszewski, Jędrzej Piwko
  • III miejsce KATA drużynowe(11-13 lat) – 6-1 kyu – chłopcy – Kacper Kiczak, Marek Brandyk, Gabriel Jonak

Mistrzostwa Polski (Japan Karate Association) – Baranowo 2020

  • I miejsce KATA chłopców (8 lat i młodsi)  – Kryspin Sozański
  • II miejsce KATA chłopców (8 lat i młodsi)  – Cyprian Stachowiak
  • III miejsce KATA chłopców (8 lat i młodsi)  – Florian Sozański
  • III miejsce KATA dziewczęta (9 lat)  – Urszula Miczek
  • I miejsce KATA dziewczęta (11 lat)  – Helena Gruszka
  • I miejsce KUMITE chłopców (8 lat i młodsi)  – Kryspin Sozański
  • II miejsce KUMITE chłopców (8 lat i młodsi)  – Cyprian Stachowiak
  • III miejsce KUMITE chłopców (8 lat i młodsi)  – Florian Sozański
  • III miejsce KUMITE dziewczęta (9 lat)  – Urszula Miczek
  • I miejsce KUMITE dziewczęta (11 lat)  – Helena Gruszka

Traditional Karate Games – round #1 – Lublin – 2020

  • I miejsce KIHON indywidualne – (roczniki 2013 i później) – 9 kyu – chłopcy – Florian Sozański
  • I miejsce KIHON indywidualne – (roczniki 2010-2012) – 9 kyu – dziewczynki – Karolina Kiczak
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 9-8 kyu – chłopcy – Adam Sobotka
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 9-8 kyu – chłopcy – Adam Sobotka
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 7 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 7 kyu – chłopcy – Wojciech Łukaszewski
  • IV miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 7 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 7 kyu – chłopcy – Wojciech Łukaszewski
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2009-2010) – 5-4 kyu – dziewczynki – Helena Gruszka
  • III miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2009-2010) – 5-4 kyu – dziewczynki – Helena Gruszka
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 6 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański
  • IV miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 6 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2007-2010) – 3-1 kyu – chłopcy – Kacper Kiczak
  • I miejsce KATA indywidualne – (rodzic 30+) – 7-9 kyu – mężczyźni – Paweł Sozański
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (rodzic 30+) – 7-9 kyu – mężczyźni – Paweł Sozański

V Noworoczny Turniej w Karate Tradycyjnym “KARATE-DO CUP” o Puchar Burmistrza Miasta Czerwieńsk – 2020

  • II miejsce KIHON indywidualne – (roczniki 2013 i później) – bez stopnia – 9 kyu – dziewczynki – Lidia Piosik
  • IV miejsce KIHON indywidualne – (roczniki 2013 i później) – bez stopnia – 9 kyu – dziewczynki – Julia Czech
  • II miejsce KIHON indywidualne – (roczniki 2013 i później) – bez stopnia – 9 kyu – chłopcy – Florian Sozański
  • III miejsce KIHON indywidualne – (roczniki 2013 i później) – bez stopnia – 9 kyu – chłopcy – Michał Respondek
  • IV miejsce KIHON indywidualne – (roczniki 2013 i później) – bez stopnia – 9 kyu – chłopcy – Adrian Lewkowicz
  • III miejsce KIHON indywidualne – (roczniki 2012-2007) – bez stopnia – 9 kyu – dziewczynki – Karolina Kiczak
  • IV miejsce KIHON indywidualne – (roczniki 2012-2007) – bez stopnia – 9 kyu – dziewczynki – Gabriela Drzewiecka
  • II miejsce KIHON indywidualne – (roczniki 2012-2009) – bez stopnia – 9 kyu – chłopcy – Leon Świątkowski
  • III miejsce KIHON indywidualne – (roczniki 2012-2009) – bez stopnia – 9 kyu – chłopcy – Maksymilian Pietryka
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2013-2011) – 7 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2010-2009) – 5-4 kyu – dziewczynki – Helena Gruszka
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012-2009) – 6 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2010-2009) – 5 kyu – chłopcy – Gabriel Jonak
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2008-2005) – 4 kyu – chłopcy – Marek Brandyk
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2008-2007) – 3-1 kyu – chłopcy – Kacper Kiczak
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2006-2005) – 3-1 kyu – junior młodszy – Aleksander Pietryka
  • III miejsce KATA indywidualne – (rodzic) – bez stopnia – 7 kyu – kobiety – Ewa Sozańska
  • IV miejsce KATA indywidualne – (rodzic) – bez stopnia – 7 kyu – kobiety – Anna Pietryka
  • III miejsce KATA indywidualne – (rodzic) – 6-4 kyu  – kobiety – Magdalena Jonak
  • I miejsce KATA indywidualne – (rodzic) – bez stopnia – 8 kyu – mężczyźni – Paweł Sozański
  • I miejsce KATA drużynowe – 9-7 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak, Adam Sobotka, Wojciech Łukaszewski
  • III miejsce KATA drużynowe – 6-4 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak, Adam Sobotka, Kryspin Sozański
  • I miejsce KATA drużynowe – 3-1 kyu – junior młodszy – Kacper Kiczak, Aleksander Pietryka, Marek Brandyk