Traditional Karate Games 2020 – Round #2 – WE’RE BACK !!!

Round #2 – Grodzisk Mazowiecki 12 września.

Po długim okresie bez startów – wiadomo pandemia – wracamy !!! 12 września odbył się 2 turniej w cyklu zawodów składających się z 3 edycji dla klubów z całej Polski oraz spoza granic naszego kraju.

ABiRO Team reprezentowało 8 zawodników, którzy wywalczyli łącznie 13 medali w konkurencji KATA i Kumite. To cieszy i uskrzydla, tym bardziej ze mieliśmy spore ograniczenia z przygotowaniem się do zawodów po tak długiej przerwie. Złote medale zdobyli: Florian, Karolina, Adam x2, Wojciech, Kryspin x2, Paweł. Srebrne wywalczyli: Cyprian i Paweł a po brązowy medal sięgnęli: Kacper, Cyprian i Wojciech.

Wszystkim zawodnikom i rodzicom należą się wielkie brawa i gratulacje…

Staż techniczny z Marią Deptą

Nowy rok szkolno-treningowy, najlepiej rozpocząć energetycznie…

Jak ??? Stażem technicznym czerpiąc wiedzę od najlepszych… 5-6 września zakończył się wynikiem: 10,5 godziny praktyki nad technikami nożnymi: mawashi geri, uramawashi geri, ushiro geri, ushiro uramawashi geri … od przygotowania funkcjonalnego do strategii i pracy w dystansie. Na deser praktyczne zastosowanie i elementy kombinacji, które można wykorzystać w kumite, a także w Enbu.

Sensei Maria Depta wielkie brawa za pełen profesjonalizm. Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i za wspólnie mocno przepracowaną każdą minutę…

Dziękujemy także wszystkich uczestnikom za udział w treningach, bo najważniejsi są ludzie, wspólnie spędzone chwile i ciągła praca nad własnymi niedoskonałościami…

Półkolonia z Karate

 

Wakacje kończymy aktywnie. Nasza „Półkolonia z Karate” jak zawsze w WOSiR Drzonków to niezapomniane emocje, nowe przyjaźnie i ciągły ruch. Pogoda robiła nam różne niespodzianki, ale od czego jest dobrze przygotowany plan działania.

Codzienne poranne treningi karate wprowadzały aktywnie w każdy nowy dzień. Basen, strzelanie laserowe i spotkania z końmi sprawiały zawsze dużo radości. W tym roku na zakończenie półkolonii zrobiliśmy także formy taneczne…

Dziękujemy wszystkim za udział i do zobaczenia już wkrótce.

Zgrupowanie kadry dzieci

Za nami kolejna aktywność w Europejskim Centrum BUDO DOJO Stara Wieś. Polska Unia Karate Tradycyjnego szkoliła najmłodszych w dniach 17-20 sierpnia podczas zgrupowania kadry dzieci.

Kolejny raz udowadniamy, że najważniejszy jest człowiek a szczególnie ten, który dopiero zaczyna swoją drogę z karate. Oprócz wymagających treningów techniczny, na których między innymi uczestnicy poznali kata KITEI nie zabrakło także przyjemności w postaci wspólnej dyskoteki i ogniska. Na zakończenie został rozegrany Mistrzowski Turniej Karate, gdzie nasi zawodnicy wywalczyli: Kryspin srebrny a Kacper brązowy medal.

Była energia, moc i dynamika… wspaniali ludzie i zawsze mimo zmęczenia uśmiechnięte dzieciaki…

Gasshuku 2020

 

Rok 2020 jest pełen niespodzianek, każdy z nas coś o tym wie i tego doświadczył. Przez ostatnie kilka dni w Europejskim Centrum BUDO DOJO Stara Wieś podczas GASSHUKU, byliśmy świadkami niesamowitej przemiany i ogromnej dawki pozytywnej energii. Najważniejszy jest czas i jeżeli dobrze go spożytkujemy zaprocentuje i przyniesie same pozytywy.

Dziękuję wszystkim za możliwość przeżywania i tworzenia mega atmosfery…

Polska Unia Karate Tradycyjnego.