Osiągnięcia (ABiRO) Akademii BUDO i Rozwoju Osobowości w 2020r.


21 złotych
4 srebrnych
13 brązowych

Traditional Karate Games – round #1 – Lublin – 2020

  • I miejsce KIHON indywidualne – (roczniki 2013 i później) – 9 kyu – chłopcy – Florian Sozański
  • I miejsce KIHON indywidualne – (roczniki 2010-2012) – 9 kyu – dziewczynki – Karolina Kiczak
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 9-8 kyu – chłopcy – Adam Sobotka
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 9-8 kyu – chłopcy – Adam Sobotka
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 7 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 7 kyu – chłopcy – Wojciech Łukaszewski
  • IV miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 7 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 7 kyu – chłopcy – Wojciech Łukaszewski
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2009-2010) – 5-4 kyu – dziewczynki – Helena Gruszka
  • III miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2009-2010) – 5-4 kyu – dziewczynki – Helena Gruszka
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 6 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański
  • IV miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2011-2012) – 6 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2007-2010) – 3-1 kyu – chłopcy – Kacper Kiczak
  • I miejsce KATA indywidualne – (rodzic 30+) – 7-9 kyu – mężczyźni – Paweł Sozański
  • I miejsce KUMITE indywidualne – (rodzic 30+) – 7-9 kyu – mężczyźni – Paweł Sozański

V Noworoczny Turniej w Karate Tradycyjnym “KARATE-DO CUP” o Puchar Burmistrza Miasta Czerwieńsk – 2020

  • II miejsce KIHON indywidualne – (roczniki 2013 i później) – bez stopnia – 9 kyu – dziewczynki – Lidia Piosik
  • IV miejsce KIHON indywidualne – (roczniki 2013 i później) – bez stopnia – 9 kyu – dziewczynki – Julia Czech
  • II miejsce KIHON indywidualne – (roczniki 2013 i później) – bez stopnia – 9 kyu – chłopcy – Florian Sozański
  • III miejsce KIHON indywidualne – (roczniki 2013 i później) – bez stopnia – 9 kyu – chłopcy – Michał Respondek
  • IV miejsce KIHON indywidualne – (roczniki 2013 i później) – bez stopnia – 9 kyu – chłopcy – Adrian Lewkowicz
  • III miejsce KIHON indywidualne – (roczniki 2012-2007) – bez stopnia – 9 kyu – dziewczynki – Karolina Kiczak
  • IV miejsce KIHON indywidualne – (roczniki 2012-2007) – bez stopnia – 9 kyu – dziewczynki – Gabriela Drzewiecka
  • II miejsce KIHON indywidualne – (roczniki 2012-2009) – bez stopnia – 9 kyu – chłopcy – Leon Świątkowski
  • III miejsce KIHON indywidualne – (roczniki 2012-2009) – bez stopnia – 9 kyu – chłopcy – Maksymilian Pietryka
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2013-2011) – 7 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2010-2009) – 5-4 kyu – dziewczynki – Helena Gruszka
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012-2009) – 6 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2010-2009) – 5 kyu – chłopcy – Gabriel Jonak
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2008-2005) – 4 kyu – chłopcy – Marek Brandyk
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2008-2007) – 3-1 kyu – chłopcy – Kacper Kiczak
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2006-2005) – 3-1 kyu – junior młodszy – Aleksander Pietryka
  • III miejsce KATA indywidualne – (rodzic) – bez stopnia – 7 kyu – kobiety – Ewa Sozańska
  • IV miejsce KATA indywidualne – (rodzic) – bez stopnia – 7 kyu – kobiety – Anna Pietryka
  • III miejsce KATA indywidualne – (rodzic) – 6-4 kyu  – kobiety – Magdalena Jonak
  • I miejsce KATA indywidualne – (rodzic) – bez stopnia – 8 kyu – mężczyźni – Paweł Sozański
  • I miejsce KATA drużynowe – 9-7 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowicz, Adam Sobotka, Wojciech Łukaszewski
  • III miejsce KATA drużynowe – 6-4 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowicz, Adam Sobotka, Kryspin Sozański
  • I miejsce KATA drużynowe – 3-1 kyu – junior młodszy – Kacper Kiczak, Aleksander Pietryka, Marek Brandyk