Osiągnięcia (ABiRO) Akademii BUDO i Rozwoju Osobowości w 2019r.


26 złotych
21 srebrnych
27 brązowych

Ogólnopolski Gwiazdkowy Turniej Karate JKA – Żary 2019

  • I miejsce KATA dziewcząt (10 lat) – Helena Gruszka
  • II miejsce KUMITE dziewcząt (10 lat) – Helena Gruszka
  • II miejsce KATA dziewcząt (8 lat) – Urszula Miczek
  • I miejsce KATA chłopców (8 lat) – Kryspin Sozański
  • II miejsce KUMITE chłopców (8 lat) – Kryspin Sozański
  • I miejsce KUMITE chłopców (7 lat i młodsi) – Cyprian Stachowiak
  • III miejsce KATA chłopców (8 lat) – Wojciech Łukaszewski
  • III miejsce KATA Drużynowe chłopców (do 11 lat) – Cyprian Stachowiak, Kryspin Sozański, Wojciech Łukaszewski

XXIII Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Karate Tradycyjnego – Głuchołazy 2019

  • I miejsce KATA Indywidualne chłopców 9-7 kyu (7 lat i młodsi) – Cyprian Stachowiak
  • II miejsce KATA Indywidualne dziewcząt 6-1 kyu (10 lat) – Helena Gruszka
  • II miejsce KATA Indywidualne chłopców 9-7 kyu (8 lat) – Wojciech Łukaszewski
  • III miejsce KATA Indywidualne chłopców 6-4 kyu (8 lat) – Kryspin Sozański
  • III miejsce KATA Indywidualne chłopców 3-1 kyu (12 lat) – Kacper Kiczak

OCHI CUP (Japan Karate Association) – Krotoszyn 2019

  • I miejsce KATA dziewcząt (10 lat) – Helena Gruszka
  • I miejsce KUMITE dziewcząt (10 lat) – Helena Gruszka
  • I miejsce KATA chłopców (8 lat) – Kryspin Sozański
  • II miejsce KUMITE chłopców (8 lat) – Kryspin Sozański
  • II miejsce KATA chłopców (7 lat i młodsi) – Cyprian Stachowiak
  • III miejsce KUMITE chłopców (7 lat i młodsi) – Cyprian Stachowiak
  • III miejsce KATA chłopców (7 lat i młodsi) – Florian Sozański

Puchar Wielkopolski w Karate Tradycyjnym – Gniezno 2019

  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012 i młodsi) – 8-7 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2010) – 8-7 kyu – chłopcy – Adam Sobotka
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2010) – 6-4 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2010) – 6-4 kyu – dziewczęta – Urszula Miczek
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2009-2008) – 6-4 kyu – dziewczynki – Helena Gruszka
  • II miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2009-2008) – 6-4 kyu – dziewczynki – Helena Gruszka
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2007-2006) – 3-1 kyu – chłopcy – Kacper Kiczak
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2009-2008) – 6-4 kyu – chłopcy – Gabriel Jonak

II Mistrzostwa Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym – Brno 2019

  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2010) – 6 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański
  • III miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2012 i młodsi) – 7 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak
  • III miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2011-2010) – 9-8 kyu – chłopcy – Adam Sobotka
  • IV miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2009-2008) – 5 kyu – dziewczynki – Helena Gruszka
  • IV miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2009-2008) – 5 kyu – dziewczynki – Helena Gruszka
  • IV miejsce KUMITE indywidualne – (roczniki 2012 i młodsi) – 9 kyu – chłopcy – Florian Sozański
  • IV miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012 i młodsi) – 7 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak

VIII Puchar Świata Dzieci w Karate FUDOKAN – Stuttgart 2019

  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 6 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański

DPD Mistrzostwa Polski (Japan Karate Association) – Grodzisk Mazowiecki 2019

  • I miejsce KUMITE chłopców (7 lat i młodsi) – Cyprian Stachowiak
  • I miejsce KATA chłopców (8 lat) – Kryspin Sozański
  • II miejsce KATA chłopców (7 lat i młodsi) – Cyprian Stachowiak
  • III miejsce KUMITE chłopców (7 lat i młodsi) – Adam Sobotka

XIII “Puchar Mistrza” Międzynarodowy Turniej w Karate Tradycyjnym – Wrocław 2019

  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2010) – 6 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2009-2008) – 5 kyu – dziewczynki – Helena Gruszka
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012 i młodsi) – 9 kyu – chłopcy – Florian Sozański
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012 i młodsi) – 7 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2010) – 8 kyu – chłopcy – Adam Sobotka

XIX Ogólnopolski Puchar Dzieci w Tradycyjnym Karate-DO – Wrocław 2019

  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012 i młodsi) – 9-8 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak
  • PUCHAR dla najmłodszego zawodnika – Florian Sozański

X Międzynarodowy Puchar Województwa Śląskiego w Karate Tradycyjnym “Silesia CUP” – Bytom 2019

  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012 i młodsi) – 9 kyu – chłopcy – Florian Sozański
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012 i młodsi) – 8-7 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2010) – 9 kyu – chłopcy – Adam Sobotka
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2010) – 6-4 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2009-2008) – 5-4 kyu – dziewczynki – Helena Gruszka

VI Turniej WARSA i SAWY – Warszawa 2019

  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012 i młodsi) – 8 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak
  • IV miejsce KIHON indywidualne – (roczniki 2013 i młodsi) – 9 kyu – chłopcy – Florian Sozański
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2010) – 9-8 kyu – chłopcy – Adam Sobotka
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2010) – 6 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański
  • IV miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2009-2008) – 5-4 kyu – dziewczynki – Helena Gruszka
  • III miejsce KO-GO Kumite indywidualne – (roczniki 2007-2006) – 3-1 kyu – chłopcy – Kacper Kiczak

VII Ogólnopolski Turniej Sztuk Walk – Zielona Góra 2019

  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012 i młodsi) – 8 kyu – chłopcy/dziewczynki – Cyprian Stachowiak
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2010 i młodsi) – 7 kyu – dziewczynki – Urszula Miczek
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2010 i młodsi) – 7 kyu – dziewczynki – Natalia Góralczyk
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2010 i młodsi) – 6-5 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2009-2008) – 7 kyu – chłopcy – Ernest Ruszel
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2009-2008) – 5-3 kyu – chłopcy – Gabriel Jonak
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2009-2008) – 5-4 kyu – dziewczynki – Helena Gruszka
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2007-2006) – 5-4 kyu – chłopcy – Aleksander Pietryka
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2007-2006) – 5-4 kyu – chłopcy – Marek Brandyk
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2007-2006) – 3-1 kyu – chłopcy – Michał Rutkowski
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2007-2006) – 3-1 kyu – chłopcy – Kacper Kiczak
  • III miejsce KATA indywidualne – (OLDBOY) – mężczyźni – Paweł Sozański

VII Wiosenny Turniej Karate Tradycyjnego – Oleśnica 2019

  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012 i młodsi) – 8 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012 i młodsi) – 9 kyu – chłopcy – Florian Sozański
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2010) – 9 kyu – chłopcy – Adam Sobotka
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2010) – 6 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański
  • IV miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2007- 2006) – 3-1 kyu – chłopcy – Kacper Kiczak

IV Ogólnopolski Puchar KRAKOWA w Karate Tradycyjnym Dzieci i Młodzieży – Kraków 2019

  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2013-2012) – 8 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak
  • III miejsce KIHON indywidualne – (roczniki 2014 i młodsi) – 9 kyu – chłopcy – Florian Sozański

X Międzynarodowy Turniej dla Dzieci i Młodzieży w Karate Tradycyjnym “Wratislavia Cup” – Wrocław 2019

  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2010) – 6 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2013-2012) – 8 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2014 i młodsi) – 9 kyu – chłopcy – Florian Sozański