Z wizytą u Prezydenta Miasta

 

Wczoraj (23 stycznia) reprezentacja ABiRO gościła w Urzędzie Miejskim Zielona Góra, gdzie spotkał się z nami Prezydent Janusz Kubicki.

Było to krótkie robocze spotkanie podsumowujące osiągnięcia Akademii BUDO i Rozwoju Osobowości w minionym roku na turniejach lokalnych, wojewódzkich, krajowych i międzynarodowych.

Była to także świetna okazja na wręczenie podziękowań za okazane wsparcie dla ABiRO w ubiegłym roku.

Dziękujemy za zaproszenie…

Zawodnicy ABiRO odwiedzili Wicemarszałka Łukasza Poryckiego

 

Zawodnicy ABiRO z wieloma tytułami sportowymi odwiedzili 17 stycznia Wicemarszałka Łukasza Poryckiego. Rozmowy dotyczyły sukcesów sportowych zawodników Akademii, działającej od stycznia 2019 r. Młodzi sportowcy, w niespełna rok, osiągnęli wysokie lokaty biorąc udział we współzawodnictwie krajowym, a nawet międzynarodowym podczas II Mistrzostw Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym, VIII Pucharu Świata Dzieci w Karate Fudokan, DPD Mistrzostw Polski czy XIX Ogólnopolskiego Pucharu Dzieci w Tradycyjnym Karate-DO. Bilans, którym mogą poszczycić się młodzi sportowcy to 74 medale, w tym: 26 złotych, 21 srebrnych, 27 brązowych.

Wyniki sportowe oraz zaangażowanie młodych zawodników w reprezentowanie województwa lubuskiego zostały docenione przez wicemarszałka, który wręczył im listy gratulacyjne oraz drobne upominki.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – graliśmy razem

 

Pierwsza aktywna niedziela 12 stycznia jest już za nami.

Mogliśmy podzielić się swoją pasją i przedstawić swoje umiejętności w formie pokazów Karate i Iaido na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

„Graliśmy” w WOSiR Drzonków oraz w Czerwieńsku.

Dziękujemy za zaproszenie…

V Noworoczny Turniej w Karate Tradycyjnym „KARATE-DO CUP” o Puchar Burmistrza Miasta Czerwieńsk

11 stycznia było bardzo energetycznie. Jest nam ogromnie miło, że mogliśmy zorganizować V Noworoczny Turniej w Karate Tradycyjnym „KARATE-DO CUP” o Puchar Burmistrza Miasta Czerwieńsk. Do turnieju zgłosiło 213 zawodników oraz 17 drużyn. Turniej został rozegrany w systemie pucharowym z repasażami w konkurencjach Kihon dla najmłodszych, KATA indywidualne i KATA drużynowe. Gościliśmy 11 klubów z województw: lubelskie (RKKT Zamość), opolskie (GKKT Głuchołazy), dolnośląskie (HIRAKI Oleśnica, SENTOKAN Chocianów, CKTW Wrocław, DAK Wrocław), wielkopolskie (SHOTA Piła) i lubuskie (KONTRA Żary, NIDAN Zielona Góra, JAGUAR Krosno Odrzański i gospodarz ABiRO Zielona Góra).

Zawodnicy ABiRO Team wywalczyli 11 złotych medali, 4 srebrne, 10 brązowych i 4 czwarte miejsca. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i wspaniały starty.

Impreza nie mogłaby się odbyć bez wsparcia: Burmistrza Miasta i Gminy Czerwieńsk, Hali Sportowej LUBUSZANKA oraz firm: SOLARKLIM, EXERGY GROUP, LINK GROUP, MIEDZY BUŁAMI. Podczas turnieju mogliśmy gościć także wolontariuszy WOŚP Sztab Czerwieńsk oraz SENSHINKAN sekcję ABiRO, która wykonała pokaz IAIDO. Szczególne podziękowania należą się rodzicom oraz całej ABiRO Family za pomoc przy organizacji i przeprowadzeniu turnieju. Gorąco DZIĘKUJEMY !!!

Ostatni wspólny trening karate w starym roku

 

Powoli, powoli lub jak kto woli MEGA szybko zbliżyliśmy się do końca roku 2019.

Poniedziałek 30 grudnia będzie długo gościł w mojej pamięci… dziś, bowiem odbył się ostatni trening w tym roku.

Nie spodziewałem się tak dużej frekwencji a szczególnie bardzo dużej aktywności rodziców… duże BRAWA dla wszystkich… dla takich chwil warto być i z radością ćwiczyć z Wami…

Jeszcze raz dziękuję, że jesteście z Nami i wszystkiego dobrego w nadchodzącym Nowym Roku 2020.

Ostatni wspólny trening w 2019 roku