Traditional Karate Games 2020 – Podsumowanie

Traditional Karate Games 2020 to więcej niż tylko rywalizacja sportowa.

Traditional Karate Games 2020 to więcej niż tylko rywalizacja sportowa. Formuła rozgrywek to 3 turnieje w 3 różnych miastach. To zmagania zawodników w konkurencjach indywidualnych i drużynowych. To rywalizacja karate w KATA i KUMITE.

Dla uczestników to wspaniała przygoda i często przyjaźnie na całe życie. Dla klubów to sprawdzian umiejętności swoich podopiecznych i szybka weryfikacja poziomu wyszkolenia, a poza tym MEGA przygotowanie do Pucharu Polski Dzieci.

TKGames to miejsce, gdzie całe rodziny mogą startować i wspólnie przeżywać swoje zwycięstwa i porażki. To nas wszystkich buduje i wzmacnia nasze więzi. Zawsze jest coś do poprawienia, ale najważniejsze żeby próbować i nigdy się nie poddawać…

Klasyfikacja generalna po 3 turniejach to dla ABiRO Team: 31 złotych medali, 12 srebrnych i 16 brązowych. Dodatkowo przywozimy 13 pucharów i na 22 startujących klubów zajmujemy 4 miejsce. Karolina i Adam zdobywają maksymalną ilość punktów w swoich grupach wiekowych.

Takiego wyniku nikt nie zakładał, a jeżeli tak się stało to oznacza tylko jedno… to była bardzo dobra decyzja i został wybrany właściwy kierunek naszego rozwoju.

Bo najważniejszy jest Człowiek !!!

Traditional Karate Games 2020 – FINAŁ !!!

Round #3 – Płock 10 października.

“Wielki FINAŁ” TKGames 2020 w Płocku to dla naszej Akademii BUDO i Rozwoju Osobowości ogromny sukces a przede wszystkich dla naszych podopiecznych. W trzeciej i za razem ostatniej edycji w 2020r. ABiRO Team reprezentowało 20 zawodników. Startowaliśmy w konkurencjach indywidualnych i drużynowych w Kihon, KATA i KUMITE. Wracamy do Zielonej Góry i Czerwieńska z 33 medalami. Gratulacje dla wszystkich zawodników, którzy podjęli wyzwanie i do końca nie odpuszczali. Podziękowania dla rodziców za współpracę i doping na turnieju …. Daliście popis swoich umiejętności i inspirację do dalszej pracy !!!

Konkurencje indywidualne Kihon i KATA:

  • złote medale (Karolina, Lidia, Adam S., Cyprian, Adam L., Kacper, Paweł)
  • srebrne medale (Wojciech, Ewa, Hanna)
  • brązowe medale (Florian, Oliwia, Igor, Jędrzej, Joanna)

Konkurencje indywidualne KUMITE:

  • złote medale (Lidia, Adam S., Cyprian, Kryspin, Paweł)
  • srebrne medale (Igor, Wojciech, Adam L., Helena, Marek, Ewa)
  • brązowe medale (Oliwia, Joanna)

Konkurencje drużynowe KATA:

  • złote medal (Kryspin, Adam S., Cyprian)
  • brązowe medale (Wojciech, Adam L., Jędrzej) i (Kacper, Marek, Gabriel)

Konkurencje drużynowe KUMITE:

  • złote medale (Wojciech, Adam L., Jędrzej)
  • brązowe medale (Kryspin, Adam S., Cyprian)

„ENOEDA CUP” Grand Prix Polski – JKA

Kolejna aktywna sobota za nami. Ttym razem ABiRO Team 3 października brał udział w „ENOEDA CUP” Grand Prix Polski – Japan Karate Association Polska w Krośnie Odrzańskim. Dla większości naszych podopiecznych był to pierwszy start w JKA i zarazem bardzo udany.

Medale w swoich konkurencjach indywidualnych wywalczyli: złoty medal – Florian, srebrne medale (Kacper J., Lidia, Kryspin x2) brązowe medale (Igor, Oliwia, Adam L., Kacper K., Jędrzej), 4 miejsce – Marek.

W konkurencji KATA drużynowe przywozimy kolejne zdobycze za 3 miejsca dla naszych 3 drużyn:: (Kryspin, Cyprian, Adam), (Helena, Urszula, Karolina), (Kacper, Marek, Gabriel).

#BeActive Award 2020

Właśnie kilka dni temu otrzymaliśmy dla naszej Akademii BUDO i Rozwoju Osobowości jak również dla Sensei Dariusza Hejduka podziękowania za udział w konkursie #BeActive Award 2020 organizowanego przez Komisję Europejską i Misterstwo Sportu. Bardzo jest nam miło i dziękujemy za wsparcie.

Traditional Karate Games 2020 – Round #2 – WE’RE BACK !!!

Round #2 – Grodzisk Mazowiecki 12 września.

Po długim okresie bez startów – wiadomo pandemia – wracamy !!! 12 września odbył się 2 turniej w cyklu zawodów składających się z 3 edycji dla klubów z całej Polski oraz spoza granic naszego kraju.

ABiRO Team reprezentowało 8 zawodników, którzy wywalczyli łącznie 13 medali w konkurencji KATA i Kumite. To cieszy i uskrzydla, tym bardziej ze mieliśmy spore ograniczenia z przygotowaniem się do zawodów po tak długiej przerwie. Złote medale zdobyli: Florian, Karolina, Adam x2, Wojciech, Kryspin x2, Paweł. Srebrne wywalczyli: Cyprian i Paweł a po brązowy medal sięgnęli: Kacper, Cyprian i Wojciech.

Wszystkim zawodnikom i rodzicom należą się wielkie brawa i gratulacje…