2nd World Children Traditional Karate Championship

Brno w Czechach przywitało nas na początku 9 listopada drobnym deszczem, jednak wojownicy „ABiRO Team” lubią taką pogodę – „nie za słodką i nie za gorzką”. Każdy dorosły wie, co jest najlepszego w Czechach… i skąd pochodzi nasza babcia.

10 listopada rozpoczęliśmy 14 godzinny „maraton” na Arenie DRFG. Dziś 2nd World Children Traditional Karate Championship – 2019 to piękna historia. Bardzo udane starty naszych zawodników. Wiele razy po wygranych pojedynkach kończyliśmy swój udział w ćwierćfinałach lub półfinałach. Kilka razy zdobywaliśmy 4 miejsca – niestety poza podium – tak też bywa. Jednak optymizm jest w nas ogromny, kiedy do przejścia jest 20, 30 lub 60 zawodników TO JEST SUKCES !!! – taka wygrana cieszy podwójnie. Na imprezie startowało 1200 zawodników MEGA !!! W mistrzostwach wzięli udział: Florek, Cyprian, Kryspin, Adam, Wojtek, Hela, Gabriel, Marek, Alex i Kacper reprezentując ABiRO.

Wielkie gratulacje dla WAS Wszystkich, mimo wielu godzin oczekiwania daliście radę i każdy z Was dał z siebie 100%. Wracamy do Zielonej Góry z 3 medalami: SREBRO wywalczył Kryspin w KATA, BRĄZ Cyprian i Adam w KUMITE, Cyprian zajął także 4 miejsce w KATA, Helena 4 miejsca w KATA i KUMITE, Florian 4 miejsc w KUMITE, każdy w swoich kategoriach wiekowych. Gratulacje także dla Rodziców za wytrwałość i wparcie… bo najważniejszy jest Człowiek.