Osiągnięcia zawodników do 2018 roku, trenera Sensei Dariusza Hejduka.


14 złotych
19 srebrnych
35 brązowych

Puchar Wielkopolski w Karate Tradycyjnym – Gniezno 2018

  • I miejsce KATA indywidualne dzieci do 7 lat 8-7 kyu (ur. 2011 i wcześniej) – Kryspin Sozański
  • II miejsce KATA indywidualne dzieci do 8-9 lat 6-4 kyu (ur. 2010,2009) – Helena Gruszka
  • III miejsce KATA indywidualne dzieci do 8-9 lat 6-4 kyu (ur. 2010,2009) – Gabriel Jonak
  • III miejsce KATA indywidualne dzieci 10-11 lat 6-4 kyu (ur. 2008 – 2007) – Marek Brandyk
  • I miejsce KUMITE indywidualne młodzik 12-13 lat 6-4 kyu (ur. 2006 – 2005) – Aleksander Pietryka

I Mistrzostwa Świata Karate Dzieci – Wilno (Litwa) 2018

  • I miejsce KATA indywidualne dzieci 7 kyu – Kryspin Sozański
  • III miejsce KATA indywidualne dzieci 6 kyu – Helena Gruszka
  • III miejsce KUMITE (jiyu ippon) indywidualne dzieci 6 kyu – Helena Gruszka

IX Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Karate Tradycyjnym – Wrocław 2018

  • I miejsce KATA indywidualne dzieci do 7 lat 7 kyu (ur. 2011 i wcześniej) – Kryspin Sozański
  • III miejsce KATA indywidualne kadeci 12-13 lat 5-1 kyu (ur. 2006 – 2005) – Aleksander Pietryka

IX Puchar Pomorza w Karate Tradycyjnym – Gdańsk 2018

  • II miejsce KATA indywidualne dzieci 7 kyu – chłopcy (ur. 2011 i młodsi) – Kryspin Sozański

XI Puchar Mistrza Miedzynarodowy Otwarty Turniej poświęcony pamięci sensei Hidateki Nishiyamy – Wrocław 2018

  • III miejsce KATA indywidualne dzieci 7 kyu – chłopcy (ur. 2011 i młodsi) – Kryspin Sozański

XVIII Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym – Gdańsk 2018

  • III miejsce KATA Indywidualne Dziewcząt (ur. 2011, 7 kyu) – Urszula Miczek
  • III miejsce KATA Indywidualne Chłopców (ur. 2011, 7 kyu) – Kryspin Sozański

VI Ogólnopolski Turniej Sztuk Walki o Puchar Prezydenta Miasta Zielona Góra 2018

  • II miejsce KATA CHŁOPCY – 9 LAT i MŁODSI – (ur. 2009 i MŁODSI – 8 KYU) – Patryk Kowalczyk
  • III miejsce KATA CHŁOPCY – 9 LAT i MŁODSI – (ur. 2009 i MŁODSI – 8 KYU) – Olgierd Kowal
  • I miejsce KATA CHŁOPCY – 9 LAT i MŁODSI – (ur. 2009 i MŁODSI – 7 KYU) – Kryspin Sozański
  • II miejsce KATA CHŁOPCY – 9 LAT i MŁODSI – (ur. 2009 i MŁODSI – 6-5 KYU) – Jan Jędras
  • III miejsce KATA DZIEWCZYNKI – 9 LAT i MŁODSI – (ur. 2009 i MŁODSI – 8-7 KYU) – Oliwia Mielnica
  • I miejsce KATA DZIEWCZYNKI – 9 LAT i MŁODSI – (ur. 2009 i MŁODSI – 6 KYU) – Helena Gruszka
  • III miejsce KATA DZIEWCZYNKI – 9 LAT i MŁODSI – (ur. 2009 i MŁODSI – 6 KYU) – Wiktoria Lewandowska
  • II miejsce KATA CHŁOPCY – 10-11 LAT – (ur. 2008-2007 – 6 KYU) – Maciej Lebioda
  • II miejsce KATA CHŁOPCY – 12-13 LAT – (ur. 2006-2005 – 7-6 KYU) – Michał Kaźmierski
  • II miejsce KATA CHŁOPCY – 12-13 LAT – (ur. 2006-2005 – 5-4 KYU) – Aleksander Pietryka
  • I miejsce KATA CHŁOPCY – 12-13 LAT – (ur. 2006-2005 – 3-2 KYU) – Michał Rutkowski           

Międzynarodowy Turniej dla Dzieci i Młodzieży w Karate Tradycyjnym – Wratislavia Cup 2018

  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2009-2010) 7 kyu – dziewczynki – Helena Gruszka
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2003-2004) 6-4 kyu – chłopcy – Kamil Fabisiak

IV Ogólnopolski Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Czerwieńsk w Karate Tradycyjnym – Czerwieńsk 2017

  • III miejsce KATA DZIECI CHŁOPCY – ur. 2010 I MŁODSI – 9 – 8 KYU – Mikołaj Kierepa i Kryspin Sozański
  • II miejsce KATA DZIECI DZIEWCZYNKI – ur. 2009-2008 – 9 – 8 KYU – Marta Cholewińska
  • III miejsce KATA DZIECI CHŁOPCY – ur. 2009-2008 – 6 – 1 KYU – Jacopo Dobroczyński
  • I miejsce KATA DZIECI DZIEWCZYNKI – ur. 2009-2008 – 6 – 1 KYU – Helena Gruszka
  • III miejsce KATA DZIECI CHŁOPCY – ur. 2005-2004 – 6 – 4 KYU – Kamil Fabisiak
  • III miejsce KATA JUNIOR MŁODSZY/JUNIOR MĘŻCZYŹNI – ur. 2003-2000 – 3 KYU-DAN – Mateusz Cichoń i Jan Tański
  • III miejsce KATA JUNIOR KOBIETY – ur. 2001-2000 – 3 KYU-DAN – Aleksandra Kot
  • III miejsce KUMITE JUNIOR MŁODSZY/JUNIOR KOBIETY – ur. 2003-2000 – 3 KYU-DAN – Aleksandra Kot

VIII Puchar Pomorza w Karate Tradycyjnym – Szczecin 2017

  • II miejsce KATA drużynowe dzieci (ur. 2009 – 2008) – Helena Gruszka, Dobroczyński Jacopo, Filip Kielan

X Otwarte Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Karate Tradycyjnym – Głuchołazy 2016

  • III miejsce KATA indywidualne juniorki  5-1 kyu (ur. 1999 – 2000) – Aleksandra Kot
  • III miejsce KUMITE indywidualne seniorki 6-4 kyu – Aleksandra Kot
  • III miejsce KATA indywidualne junior 3-1 kyu (ur. 1999 – 2000) – Szymon Rutowicz

VI Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Karate Tradycyjnym – Wrocław 2015

  • III miejsce KATA indywidualne juniorki młodsze 8-4 kyu (ur. 2000 – 2001) – Aleksandra Kot
  • III miejsce KUMITE indywidualne juniorki młodsze 5-1 kyu (ur. 2000 – 2001) – Aleksandra Kot
  • II miejsce KATA indywidualne junior 3-1 kyu (ur. 1999 – 1998) – Szymon Rutowicz
  • II miejsce KUMITE indywidualne junior 3-1 kyu (ur. 1999 – 1998) – Szymon Rutowicz

VIII Puchar Mistrza poświęcony pamięci sensei Hidateki Nishiyamy – Wrocław 2015

  • III miejsce KATA indywidualne juniorki młodsze 9-4 kyu (ur. 2000 – 2001) – Aleksandra Kot

II Otwarty Turniej Karate Shotokan i Strefowe Eliminacja do Mistrzostw Polski  – Piła 2015

  • II miejsce KATA indywidualne dziewcząt 6-4 kyu (ur. 2000 – 2001) – Aleksandra Kot
  • III miejsce KATA indywidualne chłopców kyu i dan (ur. 1998 – 1999) – Szymon Rutowicz
  • II miejsce KUMITE indywidualne chłopców kyu i dan (ur. 1998 – 1999) – Szymon Rutowicz

 Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Czerwieńsk w Karate Tradycyjnym – Czerwieńsk 2014

  • II miejsce Kata chłopców 6-4 kyu rocznik 2005-2006 -Rutkowski Michał
  • II miejsce Kata chłopców 6-4 kyu rocznik 2003-2004 – Cichoń Mateusz
  • II miejsce Kata chłopcy 6-4 kyu rocznik 2002-2001 – Rutkowski Szymon
  • I miejsce Kata dziewczęta 9-7 kyu rocznik 2000-1999 – Kot Aleksandra
  • I miejsce Kata chłopców 6-1 kyu rocznik 2000-1999 – Rutowicz Szymon
  • I miejsce Kumite chłopcy rocznik 2000-1999 – Rutowicz Szymon

Turniej Karate Tradycyjnego o Puchar Burmistrza – Kluczbork 2014

  • II miejsce KOGO-KUMITE indywidualne chłopców 3 kyu – dan (ur. 2000 – 1999) – Szymon Rutowicz
  • III miejsce KATA indywidualne dziewcząt 8-1 kyu (ur. 2000 – 1999) – Aleksandra Kot

V Puchar Pomorza w Karate Tradycyjnym – Szczecin 2014

  • III miejsce KATA indywidualne dzieci 9-7 kyu (ur. 2006 – 2005) – Anita Martyniak
  • Najmłodzy zawodnik turnieju (ur. 2009) – Szymon Poryszko

V Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Karate Tradycyjnym – Wrocław 2014

  • I miejsce KATA indywidualne chłopców 3-1 kyu (ur. 2000 – 1999) – Szymon Rutowicz
  • II miejsce KOGO-KUMITE indywidualne chłopców 3-1 kyu (ur. 2000 – 1999) – Szymon Rutowicz
  • III miejsce KATA indywidualne dziewcząt 9-7 kyu (ur. 2006 – 2005) – Anita Martyniak
  • III miejsce KATA indywidualne chłopców 6-4 kyu (ur. 2002 – 2001) – Szymon Rutkowski

I Otwarty Turniej Karate Shotokan i Strefowe Eliminacja do Mistrzostw Polski  – Piła 2014

  • III miejsce KATA indywidualne chłopców 4-6 kyu (ur. 1999 – 2000) – Szymon Rutowicz

VI Puchar Mistrza poświęcony pamięci sensei Hidateki Nishiyamy – Wrocław 2013

  • III miejsce KATA indywidualne chłopców 9-7 kyu (ur. 2002 – 2003) – Mateusz Cichoń
  • III miejsce KUMITE indywidualne chłopców 9-4 kyu (ur. 1998 – 1999) – Szymon Rutowicz

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Tradycyjnym – Zielona Góra 2012

  • I miejsce KATA indywidualne chłopców – (ur. 2000-2002) (9-7 kyu) – Gabriel Darzynkiewicz

Ogólnopolski Turniej w Karate Tradycyjnym – Zielona Góra 2012

  • I miejsce KATA indywidualne chłopców 10-12 lat (9-7 kyu) – Gabriel Darzynkiewicz

VII Puchar Prezydenta Zielonej Góry – Zielona Góra 2012

  • III miejsce KATA indywidualne mężczyzn – min. 4 kyu (15-17 lat) – Przemysław Macholak
  • III miejsce KUMITE indywidualne mężczyzn – min. 4 kyu (15-17 lat) – Przemysław Macholak

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Tradycyjnym – Kluczbork 2011

  • II miejsce KATA indywidualne chłopców (9-7 kyu) – Gabriel Darzynkiewicz

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa D – Czerwieńsk 2008

  • IV miejsce KATA indywidualne chłopców 3-1 kyu – Przemysław Macholak