Osiągnięcia (ABiRO) Akademii BUDO i Rozwoju Osobowości w 2019r.


14 złotych
12 srebrnych
18 brązowych

II Mistrzostwa Świata Karate Tradycyjnego Dzieci – Brno (Czechy) 2019

  • II miejsce KATA Indywidualne chłopców (8-9 lat ur.2010-2011) 6 kyu – Kryspin Sozański
  • III miejsce Kihon Ippon Kumite Indywidualne chłopców (8-9 lat ur.2010-2011) 9-8 kyu – Adam Sobotka
  • III miejsce Kihon Ippon Kumite Indywidualne chłopców (7 lat i młodsi ur.2012 i później) 7 kyu – Cyprian Stachowiak
  • IV miejsce KATA Indywidualne chłopców (7 lat i młodsi ur.2012 i później) 7 kyu – Cyprian Stachowiak
  • IV miejsce Kihon Ippon Kumite Indywidualne chłopców (7 lat i młodsi ur.2012 i później) 9 kyu – Florian Sozański
  • IV miejsce KATA Indywidualne dziewcząt (10-11 lat ur.2008-2009) 5 kyu – Helena Gruszka
  • IV miejsce Jiyu Ippon Kumite Indywidualne dziewcząt ( (10-11 lat ur.2008-2009) 5 kyu – Helena Gruszka

VIII Puchar Świata Karate Fudokan Dzieci – Stuttgart (Niemcy) 2019

  • III miejsce KATA Indywidualne chłopców (8-9 lat ur.2010-2011) 6-4 kyu – Kryspin Sozański

Mistrzostwa Polski JKA 2019 Dzieci, Kadetów, Juniorów i Seniorów – Grodzisk Mazowiecki – 2019

  • I miejsce KATA Indywidualne chłopców (8 lat) – Kryspin Sozański
  • II miejsce KATA Indywidualne chłopców (7 lat i młodsi) – Cyprian Stachowiak
  • I miejsce Kihon Ippon Kumite Indywidualne chłopców (7 lat i młodsi) – Cyprian Stachowiak
  • III miejsce Kihon Ippon Kumite Indywidualne chłopców (7 lat i młodsi) – Adam Sobotka

XII Puchar Mistrza w Karate Tradycyjnym pamięci Sensei H.Nishiyamy Wrocław – 2019

  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2010) – 6 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2009-2008) – 5 kyu – dziewczynki – Helena Gruszka
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012 i młodsi) – 9 kyu – chłopcy – Florian Sozański
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012 i młodsi) – 7 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2010) – 8 kyu – chłopcy – Adam Sobotka

XIX Ogólnopolski Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym – Wrocław 2019

  • I miejsce KATA Indywidualne chłopców (ur. 2012 i później, 9-8 kyu) – Cyprian Stachowiak
  • Puchar dla najmłodszego zawodnika OPD 2019 – Florian Sozański

XI Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Województwa Śląskiego- Silesia Cup w Karate Tradycyjnym Bytom – 2019

  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012 i młodsi) – 9 kyu – chłopcy – Florian Sozański
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012 i młodsi) – 8-7 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2010) – 9 kyu – chłopcy – Adam Sobotka
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2010) – 6-4 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2009-2008) – 5-4 kyu – dziewczynki – Helena Gruszka

VI Turniej WARSA i SAWY w Karate Tradycyjnym Warszawa – 2019

  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012 i młodsi) – 8 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak
  • IV miejsce KIHON indywidualne – (roczniki 2013 i młodsi) – 9 kyu – chłopcy – Florian Sozański
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2010) – 9-8 kyu – chłopcy – Adam Sobotka
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2010) – 6 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański
  • IV miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2009-2008) – 5-4 kyu – dziewczynki – Helena Gruszka
  • III miejsce KO-GO Kumite indywidualne – (roczniki 2007-2006) – 3-1 kyu – chłopcy – Kacper Kiczak

VII Ogólnopolski Turniej Sztuk Walki o Puchar Prezydenta Miasta Zielona Góra – 2019

  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012 i młodsi) – 8 kyu – chłopcy/dziewczynki – Cyprian Stachowiak
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2010 i młodsi) – 7 kyu – dziewczynki – Urszula Miczek
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2010 i młodsi) – 7 kyu – dziewczynki – Natalia Góralczyk
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2010 i młodsi) – 6-5 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2009-2008) – 7 kyu – chłopcy – Ernest Ruszel
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2009-2008) – 5-3 kyu – chłopcy – Gabriel Jonak
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2009-2008) – 5-4 kyu – dziewczynki – Helena Gruszka
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2007-2006) – 5-4 kyu – chłopcy – Aleksander Pietryka
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2007-2006) – 5-4 kyu – chłopcy – Marek Brandyk
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2007-2006) – 3-1 kyu – chłopcy – Michał Rutkowski
  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2007-2006) – 3-1 kyu – chłopcy – Kacper Kiczak
  • III miejsce KATA indywidualne – (OLDBOY) – mężczyźni – Paweł Sozański

VII Wiosenny Turniej Karate Tradycyjnego dla dzieci i młodzieży o Puchar Burmistrza Oleśnicy – 2019

  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012 i młodsi) – 8 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012 i młodsi) – 9 kyu – chłopcy – Florian Sozański
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2010) – 9 kyu – chłopcy – Adam Sobotka
  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2011-2010) – 6 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański
  • IV miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2007- 2006) – 3-1 kyu – chłopcy – Kacper Kiczak

IV OGÓLNOPOLSKI PUCHAR KRAKOWA w Karate Tradycyjnym Dzieci i Młodzieży – 2019

  • I miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2013-2012) – 8 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak
  • III miejsce KIHON indywidualne – (roczniki 2014 i młodsi) – 9 kyu – chłopcy – Florian Sozański

Międzynarodowy Turniej dla Dzieci i Młodzieży w Karate Tradycyjnym – Wratislavia Cup 2019

  • II miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2010-2011) – 6 kyu – chłopcy – Kryspin Sozański
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012 i młodsi) – 8 kyu – chłopcy – Cyprian Stachowiak
  • III miejsce KATA indywidualne – (roczniki 2012 i młodsi) – 9 kyu – chłopcy – Florian Sozański