2nd World Children Traditional Karate Championship

Brno w Czechach przywitało nas na początku 9 listopada drobnym deszczem, jednak wojownicy „ABiRO Team” lubią taką pogodę – „nie za słodką i nie za gorzką”. Każdy dorosły wie, co jest najlepszego w Czechach… i skąd pochodzi nasza babcia.

10 listopada rozpoczęliśmy 14 godzinny „maraton” na Arenie DRFG. Dziś 2nd World Children Traditional Karate Championship – 2019 to piękna historia. Bardzo udane starty naszych zawodników. Wiele razy po wygranych pojedynkach kończyliśmy swój udział w ćwierćfinałach lub półfinałach. Kilka razy zdobywaliśmy 4 miejsca – niestety poza podium – tak też bywa. Jednak optymizm jest w nas ogromny, kiedy do przejścia jest 20, 30 lub 60 zawodników TO JEST SUKCES !!! – taka wygrana cieszy podwójnie. Na imprezie startowało 1200 zawodników MEGA !!! W mistrzostwach wzięli udział: Florek, Cyprian, Kryspin, Adam, Wojtek, Hela, Gabriel, Marek, Alex i Kacper reprezentując ABiRO.

Wielkie gratulacje dla WAS Wszystkich, mimo wielu godzin oczekiwania daliście radę i każdy z Was dał z siebie 100%. Wracamy do Zielonej Góry z 3 medalami: SREBRO wywalczył Kryspin w KATA, BRĄZ Cyprian i Adam w KUMITE, Cyprian zajął także 4 miejsce w KATA, Helena 4 miejsca w KATA i KUMITE, Florian 4 miejsc w KUMITE, każdy w swoich kategoriach wiekowych. Gratulacje także dla Rodziców za wytrwałość i wparcie… bo najważniejszy jest Człowiek.

VIII Puchar Świata Karate Fudokan Dzieci

8th World Fudokan Cup for Children tłumacząc na Polski to 8 Puchar Świata Karate Fudokan Dzieci.

W tym roku odbył się 1 listopada i był ogromnym wyzwaniem a zarazem przygodą z niezliczoną ilością niespodzianek nie tylko dla uczestników, ale także dla rodziców.

Najważniejsze, że wszyscy dali radę i byli niesamowicie waleczni mimo często zaskakujących werdyktów sędziowskich. Kryspin zdobywa brązowy medal – SUPER !!!. GRATULACJE i ogromne brawa dla pozostałych zawodników „ABiRO Team” – dla Florka, Cypriana, Adama, Heleny, Marka, Kacpra i Aleksandra.

Osobiście dziękuję wszystkim rodzicom z „ABiRO Family”, bo bez waszego wsparcia nie tylko finansowego wyjazd nie doszedłby do skutku.

Mistrzostwa Polski (JKA) Japan Karate Assotiation 2019

Kolejne bardzo ważne osiągnięcia !!!

BRAWA !!! dla naszych najmłodszych zawodników z „ABiRO Team”, którzy udowadniają, że Świat Karate nie ma dla nich tajemnic.

26 października, po raz pierwszy wzięliśmy udział w Mistrzostwach Polski JKA 2019.

ABiRO reprezentowała kadra w składzie: Florian, Kryspin, Cyprian i Adam.

Wracamy z medalami.

Kryspin został Mistrzem Polski w Kata Indywidualnym Dzieci,

Cyprian WiceMistrzem Polski w Kata Indywidualnym i Mistrzem Polski w Kihon Ippon Kumite,

Adam Brązowym Medalistą w Kihon Ippon Kumite.

MEGA !!!

Seminarium techniczne karate 20 października Czerwieńsk

Gorąca niedziela 20 października w Czerwieńsku jest już za nami, seminarium szkoleniowe bardzo udane, w którym wzięli udział zawodnicy z klubów: Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu, Klub karate Pomerania Szczecin i Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości.

W czasie szkolenia odbyły się treningi motoryczne, kata indywidualne, drużynowe oraz form kumite przygotowujące do najważniejszych startów w tym roku.

Treningi specjalistyczne poprowadzili wspólnie Sensei: Paweł Kasperkiewicz, Paweł Karpow i Dariusz Hejduk. Dziękujemy serdecznie za udział.

Szczególne podziękowania dla rodziców z ABiRO Team za pomoc w przygotowaniach i wsparcie szkolenia.

Sportowy Talent – Karate Tradycyjne

Ruszają bezpłatne zajęcia karate tradycyjnego dla dzieci ze szkoły podstawowej w ramach programu „Sportowy Talent”.

Program został objęty patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Związku Karate Tradycyjnego.

Zajęcia odbywają się do końca grudnia 2019r w Szkole Podstawowej nr 29, ul. Energetyków 7 w Zielonej Górze . Treningi prowadzi Sensei Dariusz Hejduk w każdy wtorek i piątek o godz.15:30.

Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy do udziału.

Sportowy Talent – Karate Tradycyjne